Stérimar (4 produktů)

Čistý nos je základem dobrého dýchání. Zdravá nosní sliznice chrání organismus před vstupem infekčních organismů. Nosní sprej Stérimar je obohacen o mořskou vodu, která blahodárně působí na podrážděný nos a oplachuje alergeny. Obsahuje spoustu pro …

 Zobrazit více

Čistý nos je základem dobrého dýchání. Zdravá nosní sliznice chrání organismus před vstupem infekčních organismů. Nosní sprej Stérimar je obohacen o mořskou vodu, která blahodárně působí na podrážděný nos a oplachuje alergeny. Obsahuje spoustu pro tělo prospěšných minerálů. Kromě jiného můžete sáhnout i po Stérimar Cu s mědí nebo Stérimar Mn (obohacený o mangan).

Stérimar Baby

Nosní sprej Stérimar Baby je určený pro děti do 3 let a k jejich nosánkům je naprosto šetrný. Pomocí mořské vody bezpečně čistí nos a pomáhá při léčbě rýmy. Je opatřen speciální tryskou, díky které je použití snadné i pro ty nejmenší. Stérimar Baby může vaše ratolest používat denně.

Stérimar v těhotenství

Stérimar je vhodný pro každodenní hygienu nosu a jako prevence rýmy pro děti, těhotné i kojící ženy.Sterimar nosní sprej

Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste ještě nakouknout do kategorie Léky na rýmu. Ať se vás to otravné smrkání konečně pustí.

Product image

Stérimar Baby Hygiena 50 ml

Můžete mít dnes239 Kč
Product image

Stérimar Nosní hygiena 50 ml

Můžete mít dnes249 Kč
Stérimar - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Stérimar ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Stérimar lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Stérimar Baby Nosní hygiena 100 ml
5 / 20x
Miluji tento obchod za platební metody Lightning Network Bitcoin ;)
Recenze produktu: Stérimar Na ucpaný nos 50 ml
5 / 4x
Malá ucinost
Recenze produktu: Stérimar Mn Alergie 50 ml
4.5 / 2x
Účinnost průměrná