Stoptussin (6 produktů)

banner

Jak ulevit od kašle?

Stoptussin je osvědčený léčivý přípravek s unikátním složením z 2 účinných látek, který tiší dráždivý kašel, ředí hlen a tím napomáhá vykašlávání. Je vhodný pro děti i pro dospělé. Dostupný je ve formě kapek, sirupu, či tablet.

stoptussin

Kašel u dětí

Kašel je fyziologický obranný reflex, který má jednak očistnou funkci - pomáhá odstranit sekret či cizí tělesa z dýchacích cest a dále má i funkci ochrannou – chrání dýchací cesty před potenciálními zdroji dráždění či obstrukce. Akutní kašel u dětí, který bývá nejčastěji projevem virové infekce dýchacích cest, je už kašel patologický. Většinou je spojený s rýmou a lehce zvýšenou teplotou.

Průběh onemocnění je ve většině případů nekomplikovaný a antibiotická terapie není nutná. Infekce obvykle odezní v průběhu 1 – 2 týdnů. Kašel bývá zpočátku většinou suchý, dráždivý, obtěžující zejména v noci, následně může přejít v tzv. vlhký kašel s nadměrným zahleněním. Na utlumení suchého kašle, který je pro pacienta a jeho okolí často vysilující, se obvykle podávají léky tzv. antitusika.

Tiší dráždivý
kašel

Chrání před dalším
drážděním ke kašli

Ředí hlen a tím
napomáhá vykašlávání

Rady a tipy

Při léčbě kašle u dětí je nutné sledovat charakter kašle (štěkavý, dávivý, suchý, vlhký), celkový stav dítěte i další příznaky – teplota, rýma, alergické projevy. Dále je nutné sledovat, jak se kašel vyvíjí, zda se nehorší a ve kterou denní dobu se objevuje. Při vlhkém kašli s nadměrným zahleněním se doporučují léky, které ředí hlen a napomáhají vykašlávání (mukolytika a expektorancia). Kašel většinou odezní, společně s dalšími příznaky onemocnění do jednoho či dvou týdnů. V případě, že se onemocnění nelepší nebo dojde ke zhoršení stavu dítěte, je vždy vhodné vyhledat lékaře, který dítě vyšetří. 

stoptussin
Jak Stoptussin funguje
Jak Stoptussin funguje
stoptussin

Suchý dráždivý kašel

Suchý dráždivý kašel je tzv. neproduktivní kašel, bez vykašlávání hlenu. Bývá nesmírně obtěžující, nemocného vyčerpává, omezuje jeho aktivitiy a běžné fungování, narušuje spánek. Obvykle se zhoršuje v suchém a teplém prostředí. U dospělých může mít mnoho příčin, od infekcí dýchacích cest po alergie, astma či srdeční potíže. Nejčastější příčinou suchého dráždivého kašle jsou záněty cest dýchacích. Suchý dráždivý kašel je obvykle jedním z příznaků virové infekce, která bývá doprovázena také celkovými příznaky jako jsou únava, zvýšená teplota až hořečka.

Léčba suchého dráždivého kašle

K léčbě suchého dráždivého kašle při infekcích dýchacích cest se používají léky tlumící kašlací reflex, tzv. antitusika. Do této skupiny patří také přípravek Stop­tussin. Obsahuje jedinečnou kombinaci dvou učinních látek – butamirátu, který tiší dráždivý kašel a guaifenesinu, který ředí hlen a napomáhá vykašlávaní.

stoptussin

Správný výběr

Pokud hledáte co na suchý dráždivý kašel, lék Stoptussin je tou správnou volbou. Podle čeho se rozhodnout pro sirup, kapky nebo tablety?

stoptussin

Stoptussin, sirup

Je pro svou chuť oblíbený hlavně u dětí. Je vhodný pro děti od 6 měsíců, také i pro dospívající či dospělé. Dávkuje se podle hmotnosti, doporučenou dávku naleznete v příbalové informaci léku. Sirup je vhodné užívat po jídle, zapíjí se tekutinou. 
 

  • Oblíbený zvláště u dětí
  • Velké balení pro celou rodinu
     

Koupit  

Stoptussin, kapky

Jsou vhodné pro děti od 6 měsíců, dospívající i dospělé. Kapky oceníte v případě, že nemáte rádi sirupy a větší objem tekutiny. Kapky užívejte po jídle a zapijte je vodou, čajem, nebo džusem. Minimální příjem tekutiny by měl být při každém podání kapek asi 100 ml.

 

  • Vhodné pro děti již od šesti měsíců
     

Koupit  

stoptussin
stoptussin

Stoptussin, tablety

Mohou užívat děti od 12 let a dospělí. Praktickou formu tablety oceníte při cestování nebo i při běžném použití. Tablety užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody nebo džusu.

 

  • Praktické při cestování nebo i při běžném použití.


Koupit  

 

 

Stoptussin sirup 180 ml

Můžete mít v pondělí 4. 3.199 Kč

Stoptussin Perorální kapky, roztok 50 ml

Můžete mít v pondělí 4. 3.209 Kč
Stoptussin  30 tablet

Stoptussin 30 tablet

Můžete mít v pondělí 4. 3.209 Kč

Stoptussin sirup 100 ml

Můžete mít v pondělí 4. 3.139 Kč

Stoptussin , perorální kapky, roztok, 25 ml

Můžete mít v pondělí 4. 3.139 Kč
Stoptussin 0,004 g/0,1 g 20 tablet

Stoptussin 0,004 g/0,1 g 20 tablet

Můžete mít v pondělí 4. 3.139 Kč
Stoptussin - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Stoptussin ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Stoptussin lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Stoptussin 30 tablet
5 / 4x
Potlačuje dráždění ke kašli a záchvaty suchého (neproduktivního) kašle, ale zároveň usnadní vykašlávání. Účinek nastupuje poměrně rychle. Nevyvolává ospalost
Recenze produktu: Stoptussin sirup 180 ml
4.7 / 24x
Vyhoda je, ze je na oba typy kasle.
Recenze produktu: Stoptussin Perorální kapky, roztok 50 ml
4.7 / 24x
jakž takž
Recenze produktu: Stoptussin sirup 100 ml
4.6 / 10x
spokojenost