Ženšen - Na soustředění (1 produktů)

Kategorie superpotravin samozřejmě nesmí postrádat ani ženšen pravý. Tato bylina je součástí čínské tradiční medicíny a lidového léčitelství. U nás ho najdete ve formě korejského ženšenového čaje, který dodává energii pro tělo i mysl, zvyšuje …

 Zobrazit více

Kategorie superpotravin samozřejmě nesmí postrádat ani ženšen pravý. Tato bylina je součástí čínské tradiční medicíny a lidového léčitelství. U nás ho najdete ve formě korejského ženšenového čaje, který dodává energii pro tělo i mysl, zvyšuje vitalitu, příznivě působí na kondici a snižuje stres. Vyzkoušejte sami.

Účinky ženšenu na zdraví

Mnohé studie potvrzují, že má ženšen pozitivní účinky na imunitu, oběhový systém nebo nervovou soustavu. Udržuje bdělost a potlačuje únavu. Výzkumy také podpořily teorii, že po užívání ženšenu se u mužů zvýšilo libido a zlepšily sexuální funkce. 

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Salvia Paradise. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Salvia Paradise Ženšen pravý 6letý kořen prášek BIO 75 g.

Ženšen - Na soustředění - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ženšen - Na soustředění ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ženšen - Na soustředění lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Salvia Paradise Ženšen pravý 6letý kořen prášek BIO 75 g
4.5 / 2x
Výhodou je bio kvalita garantovaná prodejcem. Nevím jak ostatní kupující ale účinky tohoto produktu vnímám jako nižší. Posuzuji to podle podobných produktů dříve zakoupených, které nebyly v bio kvalitě.

Produkty z kategorie Ženšen jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Ženšen jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Ženšen najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.