Sušené krůtí maso - Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky - nejkvalitnější produkty (4 produktů)

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Allnature, Indiana Jerky a Royal Jerky. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Indiana Jerky Krůtí Original 25 g.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Allnature, Indiana Jerky a Royal Jerky. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Indiana Jerky Krůtí Original 25 g.

Sušené krůtí maso - Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Sušené krůtí maso - Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Sušené krůtí maso - Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Allnature TURKEY Natural Jerky 100 g
5 / 1x
Není co dodat ????
Recenze produktu: Royal Jerky TURKEY TERIYAKI 40 g
5 / 1x
Chuťově jsou skvělé, nicméně oproti jiným značkám moc tvrdé. Postupně jsme s partnerem ochutnávali různé druhy od Royal Jerky, po 3 dnech nás začaly bolet dásně a zuby. Poměr cena/kvalita/množství je však perfektní.
Recenze produktu: Royal Jerky TURKEY TERIYAKI 22 g
5 / 2x
Ne moc kořeněné, tak akorát, chutné.

Produkty z kategorie Krůtí maso jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Krůtí maso jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Krůtí maso najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.