Tyčové vysavače - Stříbrná (9 produktů)

Chcete uklízet chytře a efektivně? Tyčové vysavače jsou ideální pro časté luxování nejen těžko dostupných míst, jako jsou schodiště, různá zákoutí nebo komory.  Můžete zvolit praktický akumulátorový tyčový vysavač, ale i síťové provedení. Vyznačují …

Zobrazit více

Chcete uklízet chytře a efektivně? Tyčové vysavače jsou ideální pro časté luxování nejen těžko dostupných míst, jako jsou schodiště, různá zákoutí nebo komory.  Můžete zvolit praktický akumulátorový tyčový vysavač, ale i síťové provedení. Vyznačují se jednoduchou manipulací. Jaký tyčový vysavač vybrat?

Rozdělení tyčových vysavačů

Tyčové vysavače rozdělujeme podle provedení, určení a funkce. Dále se od sebe liší typem napájení (s kabelem a akumulátorové) a způsobem sběru nečistot. Jaké jsou nejoblíbenější typy vysavačů?

 • Tyčový aku vysavač – Akumulátorový vysavač je bezdrátový vysavač. Kompaktní, praktický pomocník, díky kterému bude úklid zase o něco jednodušší.
 • Tyčový vysavač s mopem – Představuje kombinaci vysávání, vytírání a vysoušení podlahy v jednom. Podlahu zbaví nečistot a zároveň odstraní i zaschnuté skvrny.
 • Tyčový vysavač 2v1 – Kombinace tyčového a ručního vysavače v jednom. Snadno odpojíte ruční část a vysajete menší prostory (například interiér auta).
 • Tyčový vysavač 3v1 – Zde se jedná o kombinaci tyčového a ručního vysavače a třetí funkcí je mopování nebo paní funkce.

Výhody tyčového vysavače

 • Ideální pro častý úklid menších ploch a špatně dostupných zákoutí

 • Je skladný a nezabere moc místa.

 • Snadná obsluha a nízká váha.

 • Často disponuje zajímavými funkcemi jako je například kombinace s ručním vysavačem nebo možnost parního vysavače.

Nevýhody tyčového vysavače

 • U aku vysavačů je to časté nabíjení. Baterie levnějších tyčových vysavačů vydrží jen přibližně 15-20 min.

 • U výkonnějších typů zase musíte počítat s vyšší pořizovací cenou.

 • Není vhodný pro luxování koberců.

Jak vybrat tyčový vysavač?

Při výběru tyčového vysavače věnujte pozornost technickým parametrům, protože ty se u jednotlivých typů mohou výrazně lišit. Důležité je se zaměřit na konkrétní dva parametry, kterými jsou vysoký sací výkon a nízký příkon. 

Sací výkon udává, jak kvalitně tyčový vysavač vysává. Výkon vysavače je označován písmeny A až G, přičemž A patří mezi nejlepší. Sací výkon vyčtete z energetického štítku. 

Příkon informuje o jeho spotřebě vysavače. Při výběru se proto zaměřte na co nejnižší hodnoty příkonu. Tyčový vysavač s nízkým příkonem vám také ušetří peníze za elektřinu.

V této kategorii Tyčové vysavače je 53 výrobků, u 22 z nich dostanete dovoz zdarma. Zákazníci si oblíbili řady Concept, Dyson a Tineco. Nejlépe hodnoceným produktem je Leifheit Akumulátorový vysavač Regulus PowerVac 2in1.

Tyčové vysavače - Stříbrná - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Tyčové vysavače - Stříbrná ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Tyčové vysavače - Stříbrná lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Sencor SVC 7822TQ tyčový vysavač 2v1
5 / 4x
Dělá to co má. Dobře vypadá
Recenze produktu: Sencor Tyčový vysavač 2v1 SVC8936TI
5 / 2x
Vysavac co do konstrukce a spravovani super jen jsem ho byl nucen vyreklamovat skrze opakujici se zavadu na kartáči.Treba jen varny kus z vyroby al3 uz bych si ho nekoupil.
Recenze produktu: Concept VP4201 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 18,5 V
5 / 1x
Spokohenost
Recenze produktu: Lauben Stick Vacuum 2in1 Pet Plus 400BC
5 / 1x
Vysavač je jak klasický, tak i ruční. Na rychlé vysání třeba sedačky úplně ideální.
Recenze produktu: Dyson V15 Detect Absolute tyčový vysavač
5 / 5x
Baví mě rychlost doručení objednaš a druhý den je doma
Recenze produktu: Dyson Tyčový vysavač Dyson V11 Absolute Extra
5 / 1x
Super výrobek????
Recenze produktu: Dyson V8 Tyčový vysavač
5 / 1x
Funguje perfektně, i při nastavení "standardního" výkonu vysává úplně všechno.. pokud máte tvrdé podlahy, tak doporučuji dokoupit nástavec na tvrdé podlahy, který není v balení. Při nastavení "max" výkonu musí člověk počítat se sníženou výdrží baterky (vyšlo mi cca 8 minut, místo 30 minut na standardní výkon)
Recenze produktu: Rohnson Tyčový vysavač R-1214 Cyclone Force
5 / 4x
Легкий, быстрый в розборе удобно мыть, фильтр моюйщий
Recenze produktu: Sencor SVC 7811WH tyčový vysavač 2v1
5 / 9x
Za ty prachy perfektní stroj.
Recenze produktu: Dyson V10 Absolute
5 / 1x
Láska na první použítí. Na vysátém koberci, kde jsme ho zkoušeli, stáhl další prach. Perfektně ovladatelný, dlouhá výdrž baterie, máme 3+1. Jak ale pustím silný výkon, rychle se vybije, ale na běžné vysáváni není potřeba a kde je potřeba, tak dostačuje. Rozhodně doporučuji. Zdál se mi strašně drahý, ale stojí za to.

Produkty z kategorie Tyčové vysavače jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Tyčové vysavače. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Tyčové vysavače seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.