Urologický čaj - Přírodní (0 produktů)

Koho ještě nikdy nepotkaly urologické problémy, ať hodí (ledvinovým) kamenem. Tak to by bylo na odlehčení a teď zpátky k oněm zákeřným potížím. Ledviny a močové ústrojí jsou orgány, které bychom si měli velmi hýčkat. Takový zánět močového měchýře …

Zobrazit více

Koho ještě nikdy nepotkaly urologické problémy, ať hodí (ledvinovým) kamenem. Tak to by bylo na odlehčení a teď zpátky k oněm zákeřným potížím. Ledviny a močové ústrojí jsou orgány, které bychom si měli velmi hýčkat. Takový zánět močového měchýře není ani zdaleka procházkou růžovým sadem, o tom by mohla vyprávět polovina ženské populace a přibližně každý pátý muž. 

Na co pomáhá urologický čaj

Urologické čaje působí močopudně. Obsahují velké množství účinných složek (brusinky, bříza, přeslička, a další), které pomáhají v péči o naše močové ústrojí. 

Urologický čaj v těhotenství a při kojení

Těhotné ženy bývají náchylnější na infekce močových cest. Klasické urologické čajové směsi se v tomto období nedoporučují, protože můžou obsahovat nevhodné byliny. S klidem ale můžete sáhnout po šípkovém čaji, který plodu nijak neuškodí.

Potíže s prostatou

Pomocí těch správných doplňků stravy lze problémům s prostatou předejít. Obsahují totiž bylinné extrakty, které udržují prostatu zdravou. Jednou z bylinek je kotvičník zemní, který slouží jako přírodní afrodiziakum, ženšen nebo ginkgo biloba.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Urologické potíže jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Urologické potíže jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Urologické potíže najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.