Čaj na spaní a pro uklidnění (2 produktů)

Zavíráte oči a v tu ránu se vám pod víčky, místo ovcí, začnou prohánět myšlenky, které vám nedají spát? To chce klid. Spánek je pro náš organismus a zdravé fungování zásadní. Vyzkoušejte osvědčenou čistou meduňku  nebo speciálně sestavené směsi …

 Zobrazit více

Zavíráte oči a v tu ránu se vám pod víčky, místo ovcí, začnou prohánět myšlenky, které vám nedají spát? To chce klid. Spánek je pro náš organismus a zdravé fungování zásadní. Vyzkoušejte osvědčenou čistou meduňku  nebo speciálně sestavené směsi bylinek, které mají zklidňují účinky, odbourávají stres a napomáhají usnutí. 

Pár tipů pro lepší spánek

  • Dodržujte pravidelný režim. Každý den choďte spát v podobnou hodinu. 7-8 hodin spánku dohromady je tak akorát.
  • Večer se vyhýbejte kofeinu (černé a zelené čaje, káva) a omezte alkohol. Po dvou deci vína možná usnete snáz, ale kvalita spánku bude nic moc.
  • Dbejte na prostředí ve kterém spíte. Povlečení z přírodních materiálů je základ. Než půjdete spát, na chvilku vyvětrejte. Postel používejte jen ke spánku, nepracujte v ní ani v ní nejezte. I když taková snídaně do postele se zrovna neodmítá…
  • Nechoďte spát utrápení. Po večeři neřešte nic, co by vám mohlo pocuchat nervy ani nevyvíjejte přehnanou fyzickou aktivitu. Radši si uvařte bylinkový čaj na uklidnění a otevřete si tu knížku, na kterou se už nějaký ten pátek jenom práší. 

Uživatelé nejlépe hodnotí značky Fytopharma a Teekanne.

Čaj na spaní a pro uklidnění - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Čaj na spaní a pro uklidnění ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Čaj na spaní a pro uklidnění lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Fytopharma Melaton Bylinný uklidňující čaj sáčky 20 x 1.5 g
5 / 4x
Dobry
Recenze produktu: Čaj Bylináře Uklidňující 40 x 1.6 g
5 / 2x
Velké balení za dobrou cenu.
Recenze produktu: Teekanne Spánek+nervy bylinný čaj 10 x 2 g
5 / 3x
výborná rada čajov
Recenze produktu: Fytopharma Čaj při stresu sáčky 20 x 1 g
4.8 / 20x
Vyborna chut :) Ma na mna mierne ukludnujuce ucinky
Recenze produktu: Grešík Dobrou noc čaj devatero bylin 20 x 1 g
3.5 / 4x
super

Produkty z kategorie Spánek a uklidnění jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Spánek a uklidnění jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Spánek a uklidnění najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.