Vaginální činky - Fialová (2 produktů)

Posilování břišních nebo hýžďových svalů je pro většinu žen dnes už samozřejmostí. Co ale svaly, které naše oči nevidí? Víte o tom, že máme v oblasti pánve svaly, které je také důležité posilovat? Pomocí vaginálních činek a venušiných kuliček …

 Zobrazit více

Posilování břišních nebo hýžďových svalů je pro většinu žen dnes už samozřejmostí. Co ale svaly, které naše oči nevidí? Víte o tom, že máme v oblasti pánve svaly, které je také důležité posilovat? Pomocí vaginálních činek a venušiných kuliček můžeme provádět takzvané kegelovy cviky. Jak na to?

Kegelovy cviky

Známý americký gynekolog Arnold Kegel vymyslel formu cvičení, která napomáhá ke zpevnění a procvičení oblasti pochvy, konečníku a močové trubice. Jedná se v podstatě o zatínání svalů. Vaginální činky a venušiny koule jsou skvělým pomocníkem právě při tomto druhu posilování. Kegelovy cviky pomáhají při problémech s inkontinencí, v období po porodu a po gynekologických zákrocích.

Erotická hračka

Kromě toho, že dokáží vaginální činky bojovat s různými gynekologickými problémy, mají samozřejmě i funkci erotické hračky. Vyvolávají příjemné chvění způsobené kovovým závažím, které naráží o stěny kuliček. Automaticky tak začnete zatínat svaly v podbřišku a tím i posilovat pánevní dno. Doporučují jak odborníci, tak i spokojené ženy. 

 

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Pretty Love Venušiny kuličky Willie. Zákazníci hodnotí nejlépe řady Pretty Love.

Vaginální činky - Fialová - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vaginální činky - Fialová ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vaginální činky - Fialová lidé hodnotí na 20 %
Recenze produktu: Pretty Love Vibrátor Werner
1 / 1x
Produkt nefunguje, pri nabíjaní nesvieti. Chýba slovenský alebo český návod.

Podívejte se na produkty z kategorie Vaginální činky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Vaginální činky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Vaginální činky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.