Vibrační venušiny kuličky (4 produktů)

Jestli známe ještě větší vychytávku a mnohoúčelovou erotickou pomůcku než venušiny kuličky? Venušiny kuličky na dálkové ovládání. Ano, je to tak. Od teď si můžete užívat úplně nové pocity rozkoše. Vibrační kuličky mají na výběr hned několik …

 Zobrazit více

Jestli známe ještě větší vychytávku a mnohoúčelovou erotickou pomůcku než venušiny kuličky? Venušiny kuličky na dálkové ovládání. Ano, je to tak. Od teď si můžete užívat úplně nové pocity rozkoše. Vibrační kuličky mají na výběr hned několik stimulačních programů, mezi kterými lze vybírat pomocí bezdrátového ovládání. Sex „na dálku“ nebyl nikdy víc vzrušující.

Materiálem vibračních kuliček je zpravidla hebký, pro tělo bezpečný silikon, který je hypoalergenní a dobře se udržuje jeho hygiena. Pro pohodlnou manipulaci a příjemné zavádění nezapomeňte použít lubrikační gel určený na erotické pomůcky. 

 

Uživatelé si oblíbili značky Pretty Love a Lovetoy.

Product image

Pretty Love Venušiny kuličky Willie

Můžete mít v pondělí 2. 10.1 090 Kč

Pretty Love Vibrátor Werner

Můžete mít v pondělí 2. 10.849 Kč
Product image

Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball

Můžete mít v pondělí 2. 10.236 Kč
Banner
Vibrační venušiny kuličky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vibrační venušiny kuličky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vibrační venušiny kuličky lidé hodnotí na 58 %
Recenze produktu: Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball
4.8 / 4x
Darček pre kamarátku, ktorá má problémy s únikom moču. Oceňujem materiál, 100% lekársky silikón ako aj cenu.
Recenze produktu: Pretty Love Vibrátor Werner
1 / 1x
Produkt nefunguje, pri nabíjaní nesvieti. Chýba slovenský alebo český návod.

Podívejte se na produkty z kategorie Vibrační venušiny kuličky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Vibrační venušiny kuličky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Vibrační venušiny kuličky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.