Veganská másla (12 produktů)

Ořechy a lahodná ořechová másla dnes právem patří do zdravé výživy. A není se čemu divit, jsou plné rostlinných bílkovin a kvalitních tuků, které mají pozitivní vliv na cévy a zdraví srdce, zároveň dokážou nasytit a dodat tělu energii a dokonalou chuť. Patří mezi nejvýživnější produkty zdravé výživy. Jsou vyrobeny z prémiových přírodních surovin, které splňují nejpřísnější kritéria. V této kategorii najdete veganská ořechová másla a ořechové krémy vyrobeny šetrnou metodou.

Ořechová másla ve fitness výživě

Trend ořechových másel k nám přišel ze Spojených států a každým den získává větší oblibu u sportovců nebo vyznavačů zdravé výživy, ale i běžné populace. Tyto kvalitní produkty zdravé výživy mají nesporných nutričních výhod a bezpochyby potěší i vaše chuťové buňky. Jsou zdrojem zdravých tuků bez přítomnosti cholesterolu. Klasické arašídové máslo už snad vyzkoušel každý, ale zkusili jste už například mandlové, kakaové, z pekanových nebo vlašských ořechů? Stačí jedna lžička a stanete se závislým :-)

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Naturalis. Nejlépe hodnoceným produktem je Naturalis BIO Kakaové máslo 300 ml.

Veganská másla - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Veganská másla ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Veganská másla lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Natu Pistáciové máslo 140 g
5 / 4x
Další chutná mňamka. Moc ráda si ho mažu na chleba ke snídani. :)
Recenze produktu: Mixit Premium Lískový oříšek z Piemontu s fondánem 200 g
5 / 1x
Někomu může vadit, že je trošku tekutější, ale chuť to rozhodně vykompenzuje.
Recenze produktu: Natu Kešu máslo 140 g
5 / 4x
kvalitní, chutné
Recenze produktu: Natu Arašídový krém s kokosem 300 g
4.9 / 10x
ok
Recenze produktu: MyProtein Arašídové máslo křupavé
2 / 1x
jakž takž

Produkty z kategorie Veganská másla jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Veganská másla jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Veganská másla najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.