Vibrační anální kolíky - Diskuze (10 produktů)

Vyzkoušejte vibrační anální kolík během sexu či masturbace. Můžete tak zesílit orgasmus a zvýšili sexuální potěšení. Vibrace nepřinášejí jen příjemné erotické chvění, ale také stimulují mužskou prostatu. Masáž prostaty je prevencí před rakovinou …

Zobrazit více

Vyzkoušejte vibrační anální kolík během sexu či masturbace. Můžete tak zesílit orgasmus a zvýšili sexuální potěšení. Vibrace nepřinášejí jen příjemné erotické chvění, ale také stimulují mužskou prostatu. Masáž prostaty je prevencí před rakovinou prostaty a jejím zbytnění. Na své si přijdou ale i dámy. Konečník a pochvu odděluje jen tenká přepážka, a proto je možné dráždit nervová zakončení i skrz konečník.

Na výběr máte několik materiálů, tvarů  a funkcí, stejně jako je tomu u ostatních erotických pomůcek. U nafukovací varianty vede z kolíku hadička s pumpičkou, která je opatřena regulací upouštění vzduchu. Nafukováním dochází k výraznému zvětšení kolíku, a tím i zvýšení sexuálního prožitku. 

Anální vibrační kolíky se dobíjejí buď přes USB kabel, který bývá součástí balení nebo pomocí baterií. U určitých typů můžete volit z několika vibračních programů, které můžou dovést váš sexuální zážitek až na vrchol. Užívejte si sebepoznávání i to vzájemné s láskou a naplno.

 

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Chisa Novelties Vibrating Prostata Massager Vibro-T. Uživatelé nejlépe hodnotí řady Durex, Man Dreams a Pretty Love.

Vibrační anální kolíky - Diskuze - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vibrační anální kolíky - Diskuze ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vibrační anální kolíky - Diskuze lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Lola Games Vibrační anální kolík Spice It Up New Edition Excellence Ultraviolet
5 / 1x
1

Podívejte se na produkty z kategorie Vibrační anální kolíky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Vibrační anální kolíky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Vibrační anální kolíky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.