Voltaren Emulgel 10mg/g gel na svaly a klouby 150 g

Trojí účinek k místní kúře náhlých poranění svalů a kloubů. Snadno se …

Zobrazit více

Trojí účinek k místní kúře náhlých poranění svalů a kloubů. Snadno se nanáší a vstřebává, navíc zvlhčuje pokožku a má chladivý efekt.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka
  v Adventním PilulKalendáři

Tip na dárek Tip na dárek
4.9
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 27 zákazníků
Napsat hodnocení
5
25x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Účinnost
85%
Má výhodné balení
97%
Komfort při užívání
90%
Michal Š.
review
276Recenzí
5Hodnocení
372Objednávek
29Bodů

Voltaren Emulgel 10mg/g gel II 150 g

Michal Š. doporučuje
Varianta Voltaren Emulgel 10 mg/g gel proti bolesti 150 g

Jedná se o emulgelovou formulaci lokálního přípravku s obsahem diklofenaku. Tato látka působí proti bolesti a zánětu, a je velmi vhodná na problémy s pohybovým aparátem. Emulgel se velmi dobře nanáší, vmasírovává, a následně umyje z rukou. Účinnost proti bolesti je velmi dobrá a dostavuje se během zhruba půl hodiny. Tento přípravek užívám už několik měsíců a vždy mi na pár hodin účinně ulevil od bolesti.

 • plus Účinek
 • plus Pohodlná aplikace
 • plus Nelepí se na oblečení
 • plus Cena
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Michal Š.
review
276Recenzí
5Hodnocení
372Objednávek
29Bodů

Voltaren Emugel 10mg/g - účinná úleva od bolesti svalů a zad

Michal Š. doporučuje
Varianta Voltaren Emulgel 10 mg/g gel proti bolesti 120 g

Jedná se o emulgelovou formulaci zavedené účinné látky diklofenaku, která je určena k lokálnímu ošetření bolavého pohybového aparátu. Lék má dobrý účinek na bolest a zánět, a pohodlně se aplikuje. Inovativní aplikátor umožní namazání bez ušpinění rukou. Nevýhodou je vysoká pořizovací cena, která je u obdobných konkurenčních přípravků podstatně nižší.

 • plus Aplikátor
 • plus Účinek
 • plus Dobře se maže
 • plus Cena
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)

Díky svému jedinečnému složení proniká hluboko do kůže a působí přesně tam, kde je potřeba. Pomáhá zvlhčovat pokožku a má zklidňující a chladivý účinek.

Účinné látky

Diclofenacum diethylaminum.

Použití

Určený k zevnímu použití, k aplikaci na pokožku. Vhodný při poraněních měkké tkáně: traumata šlach, vazů, svalů a kloubů. Při lokalizovaných formách revmatismu měkké tkáně: tendonitidě (např. tenisový loket), burzitidě.

Aplikujte Voltaren Emulgel 3 až 4-krát denně na postiženou oblast. Jemně vtírejte malé množství přípravku do pokožky. Potřebné množství léčivého přípravku se mění a závisí na velikosti postižené plochy. Obvykle dostačuje množství o velikosti třešně až vlašského ořechu. Při vtírání gelu můžete pocitovat lehký chladivý efekt. Po nanesení léčivého přípravku si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách.

Kontraindikace

Nepoužívejte při alergii (přecitlivělosti) na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu jako je ibuprofen, kyselina acetylsalicylová, nebo kteroukoli složku přípravku. Neaplikujte přípravek na kůži, pokud jste se řízli nebo máte otevřenou ránu. Neaplikujte na kůži s vyrážkou nebo ekzémem. Určen pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte v dutině ústní. Nepolykejte. Buďte opatrní, aby se Vám přípravek nedostal do očí. Pokud se tak stane, dobře si vypláchněte oči čistou vodou. Při přetrvávajících potížích navštivte lékaře nebo lékárníka.

Vedlejší příznaky

Voltaren Emulgel může mít nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Časté nežádoucí účinky (vyskytují se přibližně u 1 až 10 pacientů ze 100): Kožní vyrážka, svědění, zčervenání nebo bolest (píchání) kůže. Některé nežádoucí účinky, které se vyskytují vzácně a velmi vzácně mohou být vážné: Pokud zaznamenáte jakékoliv následující příznaky alergie, přestaňte používat přípravek a okamžitě kontaktujte lékaře nebo lékárníka: Kožní vyrážka s puchýři; kopřivka. Vyskytuje se asi u 1 až 10 lidí z 10 000. Sípání, dušnost nebo pocit napětí na hrudníku (astma). Vyskytuje se přibližně u méně než 1 osoby z 10 000. Otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla. Vyskytuje se přibližně u méně než 1 osoby z 10 000. Ostatní nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout jsou obvykle mírné, přechodné a neškodné.

Neaplikujte dvojnásobné množství, aby byla doplněna vynechaná dávka.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Voltaren, které uvidíte v kategoriích Bolest kloubů, šlach, svalů, Tělo a pohyb a Léky. Výrobek ohodnotilo 25 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest kloubů, šlach, svalů.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8596149001715
ZnačkaVoltaren
SUKL kód0173218
ATCM02AA15
Velikost balení150 g
Věk>14 let
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Gel
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Originální názevVoltaren Emulgel 10mg/g gel 150g lam.
Ke staženíPříbalová informace