Je čas vyrazit na výlet, ale víte určitě, že máte všechno potřebné s sebou? Co když se popálíte od grilu nebo se ráno před dlouhým výletem probudíte s pořádnou kocovinou? Buďte připraveni na všechno.
a

Vyberte si svou lékárničku a zajistěte, že nic nezapomenete

Plánujete výlet s partnerem, rodinou nebo kamarády, ať po Česku nebo v zahraničí? Je důležité rozlišit kam se na dovolenou chystáte, protože například taková sada na odstranění klíšťat se vám na túře bude hodit, ale u moře by byla zbytečná. Podívejte se, na co byste neměli zapomenout v balíčku první pomoci, až si budete balit batoh.

Exotická lékárnička do tropů

Rodinná lékárnička na výlet do přírody

Vodácká lékárnička pod stan

Lékárnička na pořádnou párty

Zamilováná lékárnička pro páry

a
a

Exotická lékárnička do tropů

Už se taky tolik těšíte do tropů? My ANO. Proto jsme si připravili i naši Pilulkovskou lékárničku, která vás připraví na všechno. Vyražte a užívejte konečně tropického vedra. Jen nezapomeňte, že dlouhá cesta a exotické jídlo vám můžou způsobit zažívací problémy, stejně tak myslete na pořádnou dávku opalovacího krému s SPF 50 a samozřejmě i krém po opalování, ať vám ta hnědá barva dlouho vydrží. Také se nezapomeňte podívat na vyhlášky daných zemí, ať se na dovolené nezaseknete na déle než jste měli v úmyslu.

a

Rodinná lékárnička na výlet do přírody

Není nad kvalitní čas strávený s rodinou, souhlasíte? A pokud se chystáte na dobrodružný výlet do přírody, nezapomeňte přibalit repelenty, náplasti na odřeniny a produkty na popáleniny. Prozkoumejte krásy Česka a Slovenska a vyražte si na pořádnou túru. S námi si můžete dojít i pro kredity na nákup.

Nevolnost nejen při cestování

Plánujete rodinnou dovolenou a čeká vás dlouhá cesta autem? Cestování s malými dětmi je náročné za každých okolností, natož když se jim dělá za jízdy nevolno. Určitě nezapomeňte přibalit igelitový pytlík, ale zkuste tomu předejít, ať nemusíte stavět doslova na každé rohu. Jak se říká, kdo je připraven, není překvapen. Vybavte si lékárničku na případy, kdy by vám nebylo zrovna nejlépe.

a
a

Vodácká lékárnička pod stan

Chystáte se jen tak pod stan někde v přírodě nebo třeba na vodu, sjíždět divokou řeku? Zní to romanticky. Ráno se vzbudíte, usednete do lodi, celý den si plujete po řece a večer pak u ohně popíjíte s přáteli. Může vás potkat téměř cokoliv, připravte se a nenechte si zkazit ničím a nikým zaslouženou dovolenou. Nezapomeňte hlavně na repelent. Víte, že v dnešní době existuje spousty variant, jak se chránit před otravným hmyzem a klíšťaty?

a

Lékárnička na pořádnou párty

Chystáte se s kamarády na obří letní párty? Kromě alkoholu nezapomeňte myslet i na případnou kocovinu den poté a zabalte si i „zmírňovače“, které Vás od bolehlavu a nevolnosti zachrání.

Postavte se na nohy

Bolest hlavy, sucho v ústech, žaludeční nevolnost, celková únava… Kdo si nic nepamatuje, včera se nebavil? Po pořádné párty přichází na řadu nejen šumáky, které vás, doufejte, postaví na nohy co nejdříve. Nemusíte však celý den trpět, teda s tou morální kocovinou vám nepomůžeme, ale na ostatní máme tip.

a
a

Lékárnička pro páry

Potřebujete pomazlit? Připravte si lékárničku plnou lásky, zásobte se produkty na dlouhé letní večery a nenechte nic náhodě. Dopřejte si chvilku pro sebe a užijte si jeden druhého.

Láska prochází žaludkem

Zatímco malé dívky často sní o elixíru lásky, díky kterému se do nich vysněný princ okamžitě zamiluje, babička jim prozradí jiné kouzlo: „Láska prochází žaludkem“. Něco na tom asi bude. I když je každý den důvod k oslavě vaší lásky, proč si to něčím nevylepšit, zpříjemnit. Co takhle menší piknik, dobré pití, hvězdy nad hlavou a jen Vy dva? Co víc si přát…

a
a