Weleda

weleda katalog

Co znamená Weleda?

Weleda je švýcarská společnost založena v roce 1921. V jejích prvopočátcích působila jako farmaceutická laboratoř, která vlastnila vlastní zahrádku plnou léčivých bylinek. A i když dnes působí jako popřední světový výrobce přírodní kosmetiky, pořád kráčí v šlépějích, které položila už před celým stoletím.

Silné a přetrvávající principy

Weleda už od jejího vzniku následuje jasné cíle. Produkty se značkou Weleda splňují ty nejpřísnější nároky kvality a usilují o podporu lidí a jejich osobního zdraví.

weleda ikona udrzitelnost

Tři pilíře udržitelnosti

Úkolem Weledy je pečovat o lidi. To by ale nešlo bez přihlížení k životnímu prostředí. Proto se Weleda hrdě hlásí ke svým třem pilířům udržitelnosti – jedná eticky, myslí zodpovědně a byznys dělá výhradně udržitelně.

weleda katalog

Antroposofie

Weleda vychází z učení jejího zakladatele Rudolfa Steinera. Antroposofie zkoumá především vztah člověka s přírodou pomocí vědeckého a duchovního nahlížení.

zrhft
Nová řada Skin Food pro spokojenou pokožku
weleda

Příjemná dětská koupel

Myjte pokožku dítěte tak šetrně, jako je dotyk s touto obzvlášť jemnou koupelí pro citlivou pokožku. Slunné teplo měsíčku a příjemné účinky pro zklidnění pokožky se hodí k hedvábnému sladkému mandlovému oleji a organickému sezamovému oleji na ochranu před vysušením ve skutečně vyživující směsi. Teplá, hýčkající na pokožce a jemně čisticí, to je koupel vytvořená pro zachování jemné, hladké pokožky s rozkošnou přirozenou vůní čistého děťátka.

Kvalitní péče o mužskou pleť s tradicí

Také mužská pokožka si zaslouží tu nejkvalitnější péči. Přípravky značky Weleda respektují specifika mužské pleti a dodávají jí potřebnou výživu a zdravý svěží vzhled.

8 produktů

Produkty