Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Společnost byla založena roku 1959 panem Yvesem Rocherem, jehož jméno nese dodnes. Postupně se vypracovala v nejprodávanější značku v oblasti kosmetiky, péče o tělo, o obličej a také dekorativní kosmetiky ve Francii. Stěžejní hodnotou Yves Rocher je respekt k přírodě. Značka si zakládá na tom, že její výrobky jsou rostlinného původu a jsou šetrné jak k planetě, tak k vaší pokožce.
Ekologie

Zodpovědnost k přírodě

Yves Rocher záleží na naší planetě. U každé etapy životního cyklu výrobků dbá na snižování dopadu na životní prostředí

Rostliny pro krásu

Rostlinná kosmetika

Složení produktů je již 60 let pravidelně přehodnocováno a znalosti posouvány tak, aby nabízely to nejlepší z přírody

Přírodní složení produktů

Ekologické obaly

Značka snižuje spotřebu neobnovitelných zdrojů. Redukuje hmotnost obalů a využívá recyklovatelný materiál

Tradiční receptury

Stěžejní role rostlin

Látky rostlinného původu hrají ve složení výrobků hlavní roli. Rostliny pochází z Francie a dalších oblastí světa

Rostlinná kosmetika využívá nejnovějších poznatků výzkumu Yves Rocher pro vytvoření co nejúčinnějších výrobků v oblasti krásy. Představuje 150 výzkumníků expertů na rostliny i na pleť, kteří díky svému výzkumu, talentu a znalostem nahlížejí a pracují s rostlinami naprosto unikátním způsobem. A to tak, aby dosáhli cíle souznění rostlin s pletí. Rostlinná kosmetika pomáhá ženám vyniknout v celé jejich kráse.
Od přírody k Vaší pleti, barvy hýří ve své nekonečné rozmanitosti, tak jako inspirace, přání a touha. Know how značky Yves Rocher je výsledkem šedesátileté spolupráce s přírodou. Objevte jedinečnost rostlinné kosmetiky Yves Rocher, která je tu pro Vás a více než 60 let se nechává inspirovat přírodou.
Nádherné vůně značky Yves Rocher jsou plné emocí, vášně a romantiky. Vyrobit výjimečnou vůni je umění. Smyslné, návykové a nezapomenutelné parfémy pro Yves Rocher vytvářejí ti nejlepší tvůrci vůní. Vyberte si tu svou.
Péče o tělo s respektem k planetě i vaší pokožce. Výzkum Rostlinné kosmetiky Yves Rocher kombinuje své nadání se zkušenostmi a znalostmi sahajícími od rostlin až po lidskou pokožku. Rostlinná tajemství a aktivní rostlinné výtažky jsou zpracovány tak, aby se docílilo maximálního souznění rostlin s pletí.
linka yves rocher

11 produktů

Produkty