příroda
O svou krásu lidé pečují od nepaměti a veškerou pomoc a prostředky jim vždy poskytla sama příroda. Vonné oleje, aromatická lázeň, příznivé účinky olivového oleje… to vše sahá do samého počátku lidské kultury, kdy lidé využívali dary přírody, které měli k dispozici v jejich plné čistotě a kvalitě. Objevte moc přírody i vy a podpořte zdraví své, svojí rodiny i naší planety.
Moderní kosmetické přípravky i drogerie jsou plné chemických látek, které se nám kůží vstřebávají do těla, kde postupně škodí a páchají neplechu. Trpíme na alergie, ekzémy, negativní dopad má tento chemický koktejl na celý organismus, výrazně se podílí na předčasném stárnutí kůže, parabeny stojí za rakovinotvorným bujením… Přestaňte do sebe dobrovolně a vědomě dostávat další a další škodliviny. Je čas to změnit, vrátit se zpět k přírodě. A my v Pilulce to víme.
parabeny

Žádné parabeny

Mohou způsobovat alergie a ekzémy, narušují přirozenou hormonální rovnováhu.
silikony

Žádné silikony

Silikony nejsou biologicky odbouratelné a zatěžují životní prostředí.
deriváty

Žádné ropné deriváty

Vytváří nepropustný film, který nedovolí pokožce dýchat a ucpává póry.

Žádné těžké kovy

Nejen z kosmetiky se nám dostávají do těla, kde se kumulují a působí jako karcinogen.

Proč milovat přírodu

příroda
V dnešní moderní, uspěchané době je obzvlášť důležité pečovat o přírodu, chránit ji a ctít. Příroda nám dala život, příroda nás učí, živí, hýčká. Ale čím dál více se k ní chováme bez respektu. Nejsme žádní alternativní nadšenci, ale chraňme to, co je pro nás všechny opravdu důležité. Když se budeme k přírodě chovat s respektem, vrátí nám to. Chraňme místo, kde žijeme, kde se cítíme doma. Začněme u sebe a šetřeme životní prostředí.
les

100% KVALITA PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

V lidech byl dlouho zakořeněný pocit, že přírodní kosmetika nemůže být tak účinná, jako běžná, konvenční kosmetika. V posledních letech se ale čím dál tím víc lidí obrací k ekologičtějšímu způsobu života. Jsme obklopeni chemií na každém kroku – z potravy, kosmetiky a drogerie se nám dostává do těla a proto velká část populace trpí různými alergiemi, ekzémy, vyrážkami… Proto hledáme alternativy ke zdravějšímu způsobu života právě v samotné přírodě.
Přírodní kosmetika je vyrobena jen z čistých přírodních složek bez přídavku syntetických složek. Obsahuje rostlinné a bylinné extrakty, oleje, másla a esence, které neškodí zdraví a vyživují, hydratují a pečují o pokožku. Označení bio kosmetika musí vždy nést certifikát původu surovin, které jsou jen z kontrolovaného zemědělského pěstování či sběru přímo v přírodě.
příroda

Přírodní pleťová péče

Čištění pleti

Správná péče o pleť zahrnuje i důkladné a hloubkové čištění, které ji zbaví všech nečistot a zbytků make-upu. Omýt obličej vodou totiž zdaleka nestačí. Je třeba vyčistit póry, které se během dne zanášejí a ucpávají, i když se nelíčíte. Nejlepší volbou jsou přírodní a bio prostředky, které pleť rozzáří a zároveň vyživí. Sáhnout můžete po čisticím gelu, pleťovém mléku, čisticím toniku nebo šetrném mýdlu s obsahem bylinných extraktů a rostlinných olejů.

Odlíčení

Čištění

Peeling

Jen správně a důkladně vyčištěná pleť je základním krokem ke krásné a zdravé pokožce obličeje. Nejen make-up, ale i vnější vlivy, jako jsou škodliviny z ovzduší, maz a nebo pot se usazují do pórů, v důsledku toho pleť nemůže dýchat a dochází k tvorbě nežádoucích pupínků, pověstných černých teček, prohlubování vrásek a celkově k rychlejšímu stárnutí pleti.
příroda
líčení
líčení
tělová kosmetika
biovenol
Víte, že pokud uklízíte svou domácnost běžnými čisticími prostředky, které jsou doslova nabité chemikáliemi, pokožkou se vám vstřebávají do organismu, o dopadu na životní prostředí nemluvě? Přitom ekologické čisticí prostředky mají stejné účinky, jako ty tradiční složené z agresivních látek typu chlor a jiné. Pojďme společně nakouknout pod pokličku eko úklidu a šetřeme naši planetu.