Zrnková káva - Kávová zrna - nejkvalitnější produkty

Zrnková káva patří mezi oblíbené druhy. Vybírat můžete na základě delikátnosti nebo množství kofeinu.

Zobrazit více

Zrnková káva patří mezi oblíbené druhy. Vybírat můžete na základě delikátnosti nebo množství kofeinu.

Káva arabica

Je dobré znát původ kávy – zemi, region a nejlépe i plantáž. Na základě těchto informací si víme udělat představu o její kvalitě. Jestli hledáte nadstandard, je pro vás zrnková káva tou pravou volbou. Neznámé směsi kávy jsou vždy krokem do neznáma. Káva arabica zaručuje výjimečnou chuť.

Káva arabica je vysoce jakostní, má nižší obsah kofeinu a široké spektrum lahodných vůní a chutí. Kávovník Coffea arabica se pěstuje na většině plantáží, je nejpopulárnějším druhem a tvoří 70 % světové produkce kávy.

Metody zpracování kávy arabica

  • promývání
  • suché zpracování
  • polopromývání

Káva robusta

Jedná se o méně náročnou odrůdu kávovníku, která se pěstuje hlavně ve Vietnamu, Brazílii a Indii. Tato káva obsahuje dvakrát více kofeinu a je hořčejší než arabica. Je velmi silná, zemitá a zrnka jsou o něco menší. Plantáže s kávovníkem Coffea canephora se vyskytují nejvíce ve Vietnamu. Vietnam patří mezi největší producenty zrnkové kávy robusta, pro pěstovaní kávy arabica zde nejsou vhodné podmínky.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky L'or a RA Hygge. Nejlépe hodnoceným výrobkem je RA Hygge BIO zrnková káva Peru Arabica REISHI 227 g.

Cena
Akce a slevy
Sleva (6)
Hodnocení
Značky
Aromaniac (4) Caffé Corsini (2) Cafédirect (1) CrossCafe (6) Dallmayr (2) DeLonghi (2) Grumpy Mule (1) Illy (1) Jacobs (3) Kimbo (3) L'or (1) Lavazza (8) Lucaffé (1) L´Or (2) Pellini (1) RA Hygge (2) Segafredo (3) Starbucks (4) Velatto (6) Vergnano (1) Zlaté Zrnko (2)
Velikost balení
Odrůda kávy
100% Arabica (26) 100% Robusta (1) Směsi (27)
Příprava kávy
Na zalití (1) Do kávovaru (51) Na filtr (9) Moka konvička (6)
Kyselost kávy
Nízká (15) Střední (10) Vyšší (3)
Stupeň pražení kávy
Nízká (4) Střední (30) Tmavší (4)
Chuťové tóny kávy
Čokoláda (20) Karamel (10) Ovoce (8) Ořechy (20)
Produktové řady
Kimbo for Delonghi (2)
Vlastnosti
BIO (3) Vegan (1) Přírodní (2) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (1) GMO-free (1) Recyklovatelné (3) Bez kofeinu (1)
Certifikáty
BIO (1) Fair Trade (1)
Lavazza Cremoso Espresso zrnková káva 1000 g
819 Kč
Lavazza

Cremoso Espresso zrnková káva 1000 g

81,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Zlaté Zrnko Zrnková káva Emilia 1000 g
799 Kč
Zlaté Zrnko

Zrnková káva Emilia 1000 g

79,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Pellini Arabica zrnková káva 1000 g
759 Kč
Pellini

Arabica zrnková káva 1000 g

75,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Lavazza Espresso Italiano Classico Zrnková káva 1000 g
749 Kč
Lavazza

Espresso Italiano Classico Zrnková káva 1000 g

74,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica zrnková káva 1000 g
689 Kč
Lucaffé

Mr. Exclusive 100% Arabica zrnková káva 1000 g

68,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Lavazza Lavazza Top Class zrnková 1000 g
619 Kč
Lavazza

Lavazza Top Class zrnková 1000 g

61,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme skladem ve středu 30. 9.
Lavazza Super Crema zrnková káva 1000 g
619 Kč
Lavazza

Super Crema zrnková káva 1000 g

61,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Kimbo Espresso Bar Prestige - zrnková 1000 g
609 Kč
Kimbo

Espresso Bar Prestige - zrnková 1000 g

60,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme skladem ve středu 30. 9.
Segafredo Selezione ORO zrnková káva 1000 g
579 Kč
Segafredo

Selezione ORO zrnková káva 1000 g

57,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Dolce zrnková 1000 g
579 Kč
Velatto

Espresso Dolce zrnková 1000 g

57,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme skladem ve středu 30. 9.
Segafredo Zanetti Selezione Crema zrnková 1000 g
579 Kč
Segafredo

Zanetti Selezione Crema zrnková 1000 g

57,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme skladem ve středu 30. 9.
Vergnano Gran Aroma Bar zrnková káva 1000 g
569 Kč
Vergnano

Gran Aroma Bar zrnková káva 1000 g

56,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Kimbo Espresso Classico - zrnková 1000 g
559 Kč
Kimbo

Espresso Classico - zrnková 1000 g

55,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Crema zrnková 1000 g
539 Kč
Velatto

Espresso Crema zrnková 1000 g

53,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme skladem ve středu 30. 9.
Kimbo Extra Cream zrnková káva 1000 g
529 Kč
Kimbo

Extra Cream zrnková káva 1000 g

52,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Dallmayr Crema d Oro Intensa zrnková káva 1000 g
519 Kč
Dallmayr

Crema d Oro Intensa zrnková káva 1000 g

51,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Velatto Espresso Intenso zrnková 1000 g
499 Kč
Velatto

Espresso Intenso zrnková 1000 g

49,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme skladem ve středu 30. 9.
Zlaté Zrnko Zrnková káva Brazílie 500 g
499 Kč
Zlaté Zrnko

Zrnková káva Brazílie 500 g

99,80 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Segafredo Espresso Casa zrnková káva 1000 g
469 Kč
Segafredo

Espresso Casa zrnková káva 1000 g

46,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Lavazza Expert Gusto Forte zrnková 1000 g
449 Kč499 Kč
-10 %
Lavazza

Expert Gusto Forte zrnková 1000 g

44,90 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Lavazza Qualità Oro zrnková 500 g
389 Kč
Lavazza

Qualità Oro zrnková 500 g

77,80 Kč / 100 g
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 2 dny od 18:30 u vás
Zrnková káva - Kávová zrna - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zrnková káva - Kávová zrna - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Zrnková káva - Kávová zrna - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Segafredo Selezione ORO zrnková káva 1000 g
5 / 3x
Super káva
Recenze produktu: Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1000 g
5 / 1x
Vyzkozšel jsem různé druhy kavy ale vždy jsem se vrátil k této.
Recenze produktu: DeLonghi Kimbo Prestige zrnková káva 1000 g
5 / 3x
Výborný xP
Recenze produktu: DeLonghi Kimbo Espresso Classic, zrnková 1000 g
5 / 3x
výborná chuť
Recenze produktu: Aromaniac Guatemala Tres Maria, zrnková 250 g
5 / 1x
Super
Recenze produktu: L'or Crema Absolu Profond UTZ zrnková káva 500 g
5 / 4x
Výborná
Recenze produktu: L'or Espresso Onyx UTZ zrnková káva 500 g
5 / 4x
mnamka
Recenze produktu: Lavazza Gold Selection zrnková káva 1000 g
5 / 2x
Ekonomicke balenie, jemna chut a prijemna vona.
Recenze produktu: Zlaté Zrnko Zrnková káva Romeo 1000 g
5 / 1x
Kávu Rómeo sme si doma veľmi obľúbili, má lahodnú chuť a krásne voní :)
Recenze produktu: Ubomi BIO Caffe Crema 100% Arabica RFA zrnková káva 1 kg
5 / 22x
Je kyselejší než například Segafredo či Lavazza Crema Nemá takovou hezkou vrchní pěnu
Nahoru

Produkty z kategorie Zrnková káva jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Zrnková káva jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Zrnková káva najdete mezi prvními.