Nejlepší Zvlhčovače vzduchu (46 produktů)

Pořiďte si do domácnosti zvlhčovač vzduchu a mějte doma svěží prostředí. Využití si najde hlavně v zimních měsících, ale svůj účel plní i v létě, kdy pročišťuje vzduch od nečistot a bakterií. Díky filtračnímu systému zvlhčovač zachytí nahromaděné alergeny a škodliviny. Má blahodárné účinky na dýchací cesty, ale působí také na kvalitu vašeho spánku.

Zobrazit více

Pořiďte si do domácnosti zvlhčovač vzduchu a mějte doma svěží prostředí. Využití si najde hlavně v zimních měsících, ale svůj účel plní i v létě, kdy pročišťuje vzduch od nečistot a bakterií. Díky filtračnímu systému zvlhčovač zachytí nahromaděné alergeny a škodliviny. Má blahodárné účinky na dýchací cesty, ale působí také na kvalitu vašeho spánku.

Čistička vzduchu se zvlhčovačem

Udržujte doma správnou vlhkost vzduchu. Suchý vzduch způsobuje dehydrataci a dráždí pokožku a sliznici dýchacích cest. To způsobuje, že sliznice nedokáže zachytit bakterie a nečistoty, které způsobují astma a kašel. Hlavně v zimě, kdy je topná sezóna, je vzduch velmi suchý, co není prospěšné pro zdraví. Také z běžných předmětů v domácnosti se uvolňují škodliviny jako pyl, prach nebo kuchyňské výpary, a proto může být kvalita vzduchu uvnitř horší než venku.

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu

  • Promyslete si, na jakém místě bude zvlhčovač vzduchu stát.
  • Zaměřte se na parametry, které jsou pro vás důležité, například hlučnost, velikost, spotřeba.
  • Zvolte zvlhčovač s takovou metodu zvlhčování, která vám bude vyhovovat nejvíc.

Typy zvlhčovačů vzduchu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu - Má nižší spotřebu a jeho jemná pára se snadno mísí se vzduchem v místnosti. Pára prochází ventilátorem a rychle se vytrácí v prostoru. Tento typ zvlhčovače nevytváří minerální prach.

Teplý zvlhčovač vzduchu - Vypouští horkou páru, co můžete ocenit hlavně v zimních měsících, kdy zvlhčovač může zvednout teplotu v místnosti. Horká pára ničí škodlivé látky a bakterie ve vzduchu. Jeho spotřeba je o něco vyšší a je potřeba dávat pozor, abyste se o něj nepopálili.

Studený zvlhčovač vzduchu - Odparuje do vzduchu vodu prostřednictvím ventilátoru. Oblíbený je díky tichému provozu a nízké spotřebě. Dokáže odstranit nečistotu ve vzduchu, ale neničí alergeny.

Zvlhčovač vzduchu s NanoCloud - Obsahuje absorpční filtr, který zachytává kromě prachu i větší nečistoty a poradí si až s 99 % bakterií – má trojí ochranu. Dokáže zvlhčený vzduch rozproudit po celém pokoji.

Zvlhčovač vzduchu pro děti

Tento přístroj má velmi prospěšné účinky i na děti, suchý vzduch totiž snižuje jejich obranyschopnost. S pomocí zvlhčovače může vaše dítě předejít problémům dýchacích cest.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Sencor, Concept a Beurer. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Rio LOLA Aroma difusér, zvlhčovač a relaxační světlo. Pokud jste si nezvolili žádný produkt, podívejte se také na kategorie Chytré zvlhčovače vzduchu.

Beurer Zvlhčovač vzduchu LB 45

Můžete mít dnes
1 990 Kč

Beurer LB 37 White Zvlhčovač vzduchu 2 l

Můžete mít dnes
1 590 Kč
Product image

Sencor SHF 902BK zvlhčovač vzduchu

Můžete mít dnes399 Kč

Duux BEAM 2 SMART Zvlhčovač vzduchu černý

Můžete mít dnes
5 499 Kč
Banner

Duux Motion DXAW03

Můžete mít dnes4 499 Kč

Orava zvlhčovač vzduchu HUM-32

Můžete mít dnes
442 Kč
Product image

Sencor Zvlhčovač vzduchu SHF 920BL

Můžete mít v pátek 1. 12.699 Kč
Product image

Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu bílý

Můžete mít v pondělí 4. 12.2 890 Kč

Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu černý

Můžete mít ve čtvrtek 30. 11.3 790 Kč
Product image

Rio LOLA Aroma difusér, zvlhčovač a relaxační světlo

Můžete mít ve čtvrtek 30. 11.649 Kč

Levoit Zvlhčovač vzduchu LV600S

Můžete mít v pondělí 4. 12.3 890 Kč
Product image

Babymoov zvlhčovač vzduchu HYGRO

Můžete mít ve čtvrtek 30. 11.959 Kč
Nejlepší Zvlhčovače vzduchu - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Zvlhčovače vzduchu ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Zvlhčovače vzduchu lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Beurer Zvlhčovač vzduchu LB 45
5 / 1x
zvlhčovač nádobka na 4 litry což je super tichý chod a pokud dojde voda sám se vypne.je úžasný
Recenze produktu: Beper olejová lampa a zvlhčovač vzduchu s LED světlem
5 / 1x
velká spokojenost, doporučuji, snadná manipulace, očekávaný výkon
Recenze produktu: Concept ZV1006 Zvlhčovač vzduchu Perfect Air Wood
5 / 3x
Produkty fajn, ale vaše emaily ne jste strašně moc dotěrný neskutečně otravný kvůli trapnému hodnocení ? 4 měsíce v kuse pořád stejný emaily o hodnocení hovadiny strašný vtěrky
Recenze produktu: Philips Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud HU2716/10
5 / 1x
Nevím zdali mám vadný model, ale ani místnosti o o polovičním rozměru nedokáže zvlhcit dle požadované úrovně nastavení. Režim 50/60 je nesmysl - ani po x hodinách na maximální výkon jsem se nedostal přes 43% Noční režim je fajn- neruší ale po 8 hodinách se vám vlhkost dle ukazatele zvedne z 30 na 33% s to je velmi mizivé
Recenze produktu: Meaco Mist Deluxe 202
5 / 1x
V místnosti, kde se topí krbem klesala vlhkost vzduchu ke 30%. Se zvlhčovačem docílím hodnoty i nad 50%. Používáme kohoutkovou vodu, zatím cca po třech týdnech nejsou nikde patrné stopy vodního kamene...
Recenze produktu: Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu bílý
5 / 3x
vse by bylo OK, ale zvlhcovac je moc hlucny a v noci rusi ze spani.
Recenze produktu: Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu černý
5 / 3x
Spokojen
Recenze produktu: Concept CA3000 Čistička vzduchu Perfect Air Smart se zvlhčovačem
5 / 3x
Celkově jde o celkem dobré zařízení, to co má dělat plní na jedničku, tzn. filtrace vzduchu a zvlhčení na výbornou. Člověk má pocit, že je místnost chladnější a svěží, jak letní večer. Filtraci používáme v ložnici, kde máme celkem sucho a po noci strávené v této místnosti mám vždy sucho v puse a občas i potřebu kašlat. S filtrem tyto nepříjemnosti mizí. Bohužel co se týče hlučnosti, tak i v nočním řežimu (sleep mode) jde filtrace slyšet. Jedná se o takový šum, u kterého v pohodě usnu, dosti mi to připomíná nástěnné klimatizace, ale pro lidi, co potřebují absolutní klid nebo trpí nespavostí, je lepší používat v režimu, kdy přes den filtrace běží a na noc se přepne do pohotovostního režimu. Přítelkyni je s vyšší vlhkostí pocitově chladněji a tak to na noc vypínáme, nicméně i přes to, že přes den filtrace běží a v noci je vypnutá, tak ji chytré hodinky naměřily zlepšení kvality spánku z 60% na 90%. Co se týče Wi-Fi, zařízení podporuje jen 2,4 GHz a androidí aplikace není schopna filtraci najít, i přes to, že na routeru natvrdo nastavím použití 2,4 GHz u mého telefonu. V google play má aplikace velice špatné hodnocení a skoro všechny výrobky značky tohoto výrobce má problém. Dokonce je nutná i registrace v aplikaci, abyste pak zjistili, že zařízení do ní nepřidáte. Doplňování vody je také docela nepohodlné. Má se doplňovat cca 1 litr vody (asi 80% nádoby) do úzké, dlouhé a nízké nádoby, kdy v nádobě je gumovým těsnění zakrytován obdélníkový otvor pro doplnění, hůře se do něj trefuje a manipulace s nádobou není také ideální. Pokud filtrace stojí v rohu, musí se posouvat, aby bylo možné nádobu vyjmout. Otvor pro nádobu je úplně u země, takže pokud ji člověk při vkládání nahne, tak se voda vyleje přes výřez, v kterém je vložen kousek houbovité hmoty nebo filtru (netuším, jak to správně nazvat), z kterého se pak nasátá voda odpařuje, případně ještě skrz tu gumovou krytku. Nádoba se tedy musí vkládat rovnoběžně se zemí. Doplnění vody nám vychází cca na 2-3 dny v závislosti na době provozu. Ještě mě napadl takový menší detail a to, že dálkové ovládání je poháněno baterií CR2032 a pro otevření/zavření krytu baterie je potřeba použít šroubovák a v případě zavření je potřeba trefit přesnou polohu. Jinak celkem oceňuji automatický mód, který dle osvětlení dokáže přepínat mezi denním a nočním režimem, a led podsvícení s mírou znečistění uvedeným číselně na displeji. Pokud by se vychytaly mouchy, co jsem uvedl v tomto textu, tak by se jednalo asi o nejlepší výrobek v dané kategorii, nicméně tyto maličkosti mohou celkem otravovat.
Recenze produktu: Concept ZV1005 Zvlhčovač vzduchu Perfect Air Wood
5 / 2x
Jediné a docela pro ně velké mínus je, že zanechává kolem sebe docela hodně "louže". Čekala bych, že ta pára se tak nějak rozprostře ve vzduchu a ne že budu mít pak mokrý nábytek od toho.
Recenze produktu: Babymoov zvlhčovač vzduchu hygro+ 2.5 l
5 / 1x
Spokojenost, produkt splnil očekávání.
Nahoru

Produkty z kategorie Zvlhčovače vzduchu jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Zvlhčovače vzduchu. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Zvlhčovače vzduchu seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.