Zvlhčovače vzduchu - nejlevnější produkty (47 produktů)

Pořiďte si do domácnosti zvlhčovač vzduchu a mějte doma svěží prostředí. Využití si najde hlavně v zimních měsících, ale svůj účel plní i v létě, kdy pročišťuje vzduch od nečistot a bakterií. Díky filtračnímu systému zvlhčovač zachytí nahromaděné alergeny a škodliviny. Má blahodárné účinky na dýchací cesty, ale působí také na kvalitu vašeho spánku.

Zobrazit více

Pořiďte si do domácnosti zvlhčovač vzduchu a mějte doma svěží prostředí. Využití si najde hlavně v zimních měsících, ale svůj účel plní i v létě, kdy pročišťuje vzduch od nečistot a bakterií. Díky filtračnímu systému zvlhčovač zachytí nahromaděné alergeny a škodliviny. Má blahodárné účinky na dýchací cesty, ale působí také na kvalitu vašeho spánku.

Čistička vzduchu se zvlhčovačem

Udržujte doma správnou vlhkost vzduchu. Suchý vzduch způsobuje dehydrataci a dráždí pokožku a sliznici dýchacích cest. To způsobuje, že sliznice nedokáže zachytit bakterie a nečistoty, které způsobují astma a kašel. Hlavně v zimě, kdy je topná sezóna, je vzduch velmi suchý, co není prospěšné pro zdraví. Také z běžných předmětů v domácnosti se uvolňují škodliviny jako pyl, prach nebo kuchyňské výpary, a proto může být kvalita vzduchu uvnitř horší než venku.

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu

  • Promyslete si, na jakém místě bude zvlhčovač vzduchu stát.
  • Zaměřte se na parametry, které jsou pro vás důležité, například hlučnost, velikost, spotřeba.
  • Zvolte zvlhčovač s takovou metodu zvlhčování, která vám bude vyhovovat nejvíc.

Typy zvlhčovačů vzduchu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu - Má nižší spotřebu a jeho jemná pára se snadno mísí se vzduchem v místnosti. Pára prochází ventilátorem a rychle se vytrácí v prostoru. Tento typ zvlhčovače nevytváří minerální prach.

Teplý zvlhčovač vzduchu - Vypouští horkou páru, co můžete ocenit hlavně v zimních měsících, kdy zvlhčovač může zvednout teplotu v místnosti. Horká pára ničí škodlivé látky a bakterie ve vzduchu. Jeho spotřeba je o něco vyšší a je potřeba dávat pozor, abyste se o něj nepopálili.

Studený zvlhčovač vzduchu - Odparuje do vzduchu vodu prostřednictvím ventilátoru. Oblíbený je díky tichému provozu a nízké spotřebě. Dokáže odstranit nečistotu ve vzduchu, ale neničí alergeny.

Zvlhčovač vzduchu s NanoCloud - Obsahuje absorpční filtr, který zachytává kromě prachu i větší nečistoty a poradí si až s 99 % bakterií – má trojí ochranu. Dokáže zvlhčený vzduch rozproudit po celém pokoji.

Zvlhčovač vzduchu pro děti

Tento přístroj má velmi prospěšné účinky i na děti, suchý vzduch totiž snižuje jejich obranyschopnost. S pomocí zvlhčovače může vaše dítě předejít problémům dýchacích cest.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Concept, Duux a ETA. Pokud jste si nezvolili žádný produkt, podívejte se také na kategorie Chytré zvlhčovače vzduchu.

Orava zvlhčovač vzduchu HUM-32

Můžete mít zítra
442 Kč
Product image

Sencor SHF 902BK zvlhčovač vzduchu

Můžete mít zítra469 Kč

TrueLife Air Humidifier H3

Můžete mít zítra999 Kč899 Kč
Product image

ECG Zvlhčovač vzduchu AH M351

Můžete mít zítra1 190 Kč

Beurer LB 37 White Zvlhčovač vzduchu 2 l

Můžete mít zítra
1 590 Kč
Product image

Sencor Zvlhčovač vzduchu SHF 3000WH

Můžete mít zítra1 638 Kč

Beurer Zvlhčovač vzduchu LB 45

Můžete mít zítra
1 990 Kč
Product image

Sencor Ochlazovač vzduchu SFN 9011SL

Můžete mít zítra3 190 Kč
Banner

Duux Motion DXAW03

Můžete mít zítra4 499 Kč

Duux BEAM 2 SMART Zvlhčovač vzduchu černý

Můžete mít zítra
5 499 Kč
Product image

Sencor SHF 901WH zvlhčovač vzduchu

Můžete mít ve středu 6. 12.499 Kč
Product image

Sencor SHF 950WH zvlhčovač vzduchu

Můžete mít ve středu 6. 12.599 Kč
Product image

Sencor Zvlhčovač vzduchu SHF 920BL

Můžete mít ve středu 6. 12.709 Kč
Product image

Concept ZV1005 Zvlhčovač vzduchu Perfect Air Wood

Můžete mít v úterý 12. 12.899 Kč
Product image

Beper Aroma lampa a zvlhčovač vzduchu s LED světlem

Můžete mít ve čtvrtek 7. 12.909 Kč
Product image

Babymoov zvlhčovač vzduchu HYGRO

Můžete mít v úterý 5. 12.959 Kč
Product image

Sencor Zvlhčovač vzduchu SHF 2050BL

Můžete mít ve středu 6. 12.1 090 Kč
Zvlhčovače vzduchu - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zvlhčovače vzduchu - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Zvlhčovače vzduchu - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Beurer Zvlhčovač vzduchu LB 45
5 / 1x
zvlhčovač nádobka na 4 litry což je super tichý chod a pokud dojde voda sám se vypne.je úžasný
Recenze produktu: Beper olejová lampa a zvlhčovač vzduchu s LED světlem
5 / 1x
velká spokojenost, doporučuji, snadná manipulace, očekávaný výkon
Recenze produktu: Concept ZV1006 Zvlhčovač vzduchu Perfect Air Wood
5 / 3x
Produkty fajn, ale vaše emaily ne jste strašně moc dotěrný neskutečně otravný kvůli trapnému hodnocení ? 4 měsíce v kuse pořád stejný emaily o hodnocení hovadiny strašný vtěrky
Recenze produktu: Winix L500 zvlhčovač vzduchu
5 / 1x
bez přípomínek - pro domácí použití asi dokonalý
Recenze produktu: Philips Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud HU2716/10
5 / 1x
Nevím zdali mám vadný model, ale ani místnosti o o polovičním rozměru nedokáže zvlhcit dle požadované úrovně nastavení. Režim 50/60 je nesmysl - ani po x hodinách na maximální výkon jsem se nedostal přes 43% Noční režim je fajn- neruší ale po 8 hodinách se vám vlhkost dle ukazatele zvedne z 30 na 33% s to je velmi mizivé
Recenze produktu: Meaco Mist Deluxe 202
5 / 1x
V místnosti, kde se topí krbem klesala vlhkost vzduchu ke 30%. Se zvlhčovačem docílím hodnoty i nad 50%. Používáme kohoutkovou vodu, zatím cca po třech týdnech nejsou nikde patrné stopy vodního kamene...
Recenze produktu: Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu bílý
5 / 3x
vse by bylo OK, ale zvlhcovac je moc hlucny a v noci rusi ze spani.
Recenze produktu: Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu černý
5 / 3x
Spokojen
Recenze produktu: Concept CA3000 Čistička vzduchu Perfect Air Smart se zvlhčovačem
5 / 3x
Celkově jde o celkem dobré zařízení, to co má dělat plní na jedničku, tzn. filtrace vzduchu a zvlhčení na výbornou. Člověk má pocit, že je místnost chladnější a svěží, jak letní večer. Filtraci používáme v ložnici, kde máme celkem sucho a po noci strávené v této místnosti mám vždy sucho v puse a občas i potřebu kašlat. S filtrem tyto nepříjemnosti mizí. Bohužel co se týče hlučnosti, tak i v nočním řežimu (sleep mode) jde filtrace slyšet. Jedná se o takový šum, u kterého v pohodě usnu, dosti mi to připomíná nástěnné klimatizace, ale pro lidi, co potřebují absolutní klid nebo trpí nespavostí, je lepší používat v režimu, kdy přes den filtrace běží a na noc se přepne do pohotovostního režimu. Přítelkyni je s vyšší vlhkostí pocitově chladněji a tak to na noc vypínáme, nicméně i přes to, že přes den filtrace běží a v noci je vypnutá, tak ji chytré hodinky naměřily zlepšení kvality spánku z 60% na 90%. Co se týče Wi-Fi, zařízení podporuje jen 2,4 GHz a androidí aplikace není schopna filtraci najít, i přes to, že na routeru natvrdo nastavím použití 2,4 GHz u mého telefonu. V google play má aplikace velice špatné hodnocení a skoro všechny výrobky značky tohoto výrobce má problém. Dokonce je nutná i registrace v aplikaci, abyste pak zjistili, že zařízení do ní nepřidáte. Doplňování vody je také docela nepohodlné. Má se doplňovat cca 1 litr vody (asi 80% nádoby) do úzké, dlouhé a nízké nádoby, kdy v nádobě je gumovým těsnění zakrytován obdélníkový otvor pro doplnění, hůře se do něj trefuje a manipulace s nádobou není také ideální. Pokud filtrace stojí v rohu, musí se posouvat, aby bylo možné nádobu vyjmout. Otvor pro nádobu je úplně u země, takže pokud ji člověk při vkládání nahne, tak se voda vyleje přes výřez, v kterém je vložen kousek houbovité hmoty nebo filtru (netuším, jak to správně nazvat), z kterého se pak nasátá voda odpařuje, případně ještě skrz tu gumovou krytku. Nádoba se tedy musí vkládat rovnoběžně se zemí. Doplnění vody nám vychází cca na 2-3 dny v závislosti na době provozu. Ještě mě napadl takový menší detail a to, že dálkové ovládání je poháněno baterií CR2032 a pro otevření/zavření krytu baterie je potřeba použít šroubovák a v případě zavření je potřeba trefit přesnou polohu. Jinak celkem oceňuji automatický mód, který dle osvětlení dokáže přepínat mezi denním a nočním režimem, a led podsvícení s mírou znečistění uvedeným číselně na displeji. Pokud by se vychytaly mouchy, co jsem uvedl v tomto textu, tak by se jednalo asi o nejlepší výrobek v dané kategorii, nicméně tyto maličkosti mohou celkem otravovat.
Recenze produktu: Concept ZV1005 Zvlhčovač vzduchu Perfect Air Wood
5 / 2x
Jediné a docela pro ně velké mínus je, že zanechává kolem sebe docela hodně "louže". Čekala bych, že ta pára se tak nějak rozprostře ve vzduchu a ne že budu mít pak mokrý nábytek od toho.
Nahoru

Produkty z kategorie Zvlhčovače vzduchu jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Zvlhčovače vzduchu. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Zvlhčovače vzduchu seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.