Acai (3 produktů)

Acai (čtěte asají) je bobulovité ovoce, které roste v Amazonii a je vzdáleně příbuzné s našimi borůvkami a malinami. Tato zázračná superpotravina je nejbohatším ovocem, co se antioxidantů týče. Obsahuje vitamín C, E, A a B a dále minerály jako …

 Zobrazit více

Acai (čtěte asají) je bobulovité ovoce, které roste v Amazonii a je vzdáleně příbuzné s našimi borůvkami a malinami. Tato zázračná superpotravina je nejbohatším ovocem, co se antioxidantů týče. Obsahuje vitamín C, E, A a B a dále minerály jako hořčík, vápník, draslík nebo železo. Temně fialové bobule Acai berry snižují oxidační stres, má blahodárný vliv na pleť, posiluje imunitní systém a může mít pozitivní efekt při redukčních dietách.

Recept na Acai Bowl

Připravte si:

  • 1 lžíci Acai prášku
  • 1 hrst lesního ovoce
  • 1 zmrzlý banán
  • 50 ml mléka (rostlinné nebo kravské)
  • oříšky a semínka na dozdobení

Všechny ingredience rozmixujte v hladké smoothie a vlijte do misky. Ozdobte dle fantazie. Přece jenom jíme i očima.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Salvia Paradise. Nejlépe hodnoceným produktem je Salvia Paradise Acai berry prášek BIO 100 g.

Acai - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Acai ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Acai lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Golden Nature Acai berry 100 kapslí
5 / 1x
spokojenost

Produkty z kategorie Acai jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Acai jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Acai najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.