ACC ® 20 mg/ml Sirup 100 ml

ACC® SIRUP na léčbu vlhkého kašle s příjemným třešňovým aroma. ACC® SIRUP je …

Zobrazit více

ACC® SIRUP na léčbu vlhkého kašle s příjemným třešňovým aroma. ACC® SIRUP je rychlým řešením pro celou rodinu. Již od prvních příznaků kašle se můžete spolehnout na ACC® SIRUP a přizpůsobit dávku podle věku členů rodiny. ACC® SIRUP rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a má navíc antioxidační účinek.

Velikost balení
Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již dnes od 21:00
Pilulka Expresem již dnes od 17:00
V Pilulka  
Lékárně
  již zítra od 14:14
189 Kč
Cena za 10 ml: 18,90 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Nakupujte společně
ACC ® 20 mg/ml Sirup 100 ml
+ Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
318 Kč
ACC ® 20 mg/ml Sirup 100 ml
Hodnocení produktu 5
plusNurofen pro děti jahoda 20 mg/ml 100 ml
Hodnocení produktu 5
ACC ® 20 mg/ml Sirup 100 ml
+ Nurofen pro děti jahoda 20 mg/ml 100 ml
388 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 11 zákazníků
Napsat hodnocení
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnost
100%
Má výhodné balení
100%
Komfort při užívání
100%
Linda W.
review
34Recenzí
14Hodnocení
57Objednávek
-1Bodů

ACC® 20mg/ml Sirup 200ml

Linda W. doporučuje
Varianta ACC ® 20mg/ml Sirup 200 ml

První pomoc, již od prvních příznaků vlhkého kašle. Rozpouští hustý hlen a má antioxidační účinek. Má příjemnou višňovou příchuť a je sladký, proto je vhodný pro malé děti i dospělé.

 • plus Bez předpisu
 • plus Pro děti od 2 let
 • plus Usnadňuje vykašlávání hustého hlenu
Užitečné Užitečné (1) Neužitečné Neužitečné (0)
ACC 20mg/ml Sirup 200

Děti bývají často nachlazené: až deset infekcí ročně je zcela normální jev. Tato dětská nachlazení mnohdy doprovází kašel, kdy se v dýchacích cestách tvoří hustý hlen, který znesnadňuje vykašlávání. Naštěstí se dá tento problém řešit pomocí přípravku ACC® Sirup – ten správný lék pro všechny členy rodiny v tradiční a osvědčené formě. Neobsahuje alkohol, cukr ani barviva a je přizpůsobený potřebám i těch nejmenších pacientů s kašlem od 2 let věku. Navíc má příjemné třešňová aroma a je bez laktózy.

 

ACC® Sirup díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. Je vhodný k užívání od prvních příznaků kašle.

Trápí vás kašel? Důvěřujte expertům, důvěřujte přípravku ACC® Sirup

SIRUP PRO CELOU RODINU

Pro dospělé, dospívající a děti od 2 let

OD PRVNÍHO ZAKAŠLÁNÍ

Včasné užívání od prvních příznaků kašle

JEDEN LÉK SE TŘEMI BENEFITY

Rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání, chrání plicní buňky

CHUTNÁ OSVĚDČENÁ FORMA

S příjemným třešňovým aroma, bez cukru, alkoholu a barviv, bez laktózy

ACC ® 20mg/ml Sirup 200 ml

ACC® s komplexním trojím účinkem

ROZPOUŠTÍ HLEN

ACC® působí na hlen přímo v dýchacích cestách, hlen rozpouští a snižuje jeho vazkost, díky čemuž se ho tělo dokáže snáze zbavit.

USNADŇUJE VYKAŠLÁVÁNÍ

Rozpuštěním hlenu ACC® usnadňuje jeho vykašlávání, a tím zpočátku dráždivý a neproduktivní kašel mění na produktivní.

CHRÁNÍ PLICNÍ BUŇKY

ACC® má navíc antioxidační účinek, který chrání plicní buňky před oxidačním stresem, způsobeným volnými radikály.

Proč člověk kašle a jak může ACC® Sirup pomoci?

Ve většině případů je kašel způsoben viry, které proniknou do dýchacích cest. Viry způsobují zánět sliznice, který vede ke zvýšené tvorbě hustého hlenu, který pak způsobuje přetrvávající a obtěžující kašel. Pro zmírnění kašle je třeba uvolnit dýchací cesty od hustého hlenu.

Acetylcystein, léčivá látka přípravku ACC® Long, rozpouští hustý hlen v dýchacích cestách. Řídký hlen lze snadněji vykašlat, čímž dochází k uvolnění dýchacích cest.

V důsledku onemocnění a boje organismu s infekcí se zvyšuje množství volných radikálů v dýchacích cestách, které poškozují plicní buňky a tvoří tzv. oxidační stres.

ACC ® 20mg/ml Sirup
ACC ® 20mg/ml Sirup

Acetylcystein obsažený v přípravcích ACC® díky svému dvojitému antioxidačnímu účinku působí proti volným radikálům na dvou úrovních. Jednak přímo neutralizuje volné radikály. A zároveň při své metabolizaci poskytuje jeden za základních kamenů pro vznik glutathionu, jednoho z nejsilnějších antioxidantů v organismu, a tím přispívá ke snížení oxidačního stresu a ochraně plicních buněk.

Užití přípravku ACC® Sirup 20 mg/ml

 

ACC® Sirup se používá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.

Na doporučení lékaře se ACC® Sirup užívá také u chronických onemocnění dýchacích cest (chronický zánět průdušek nebo průdušnice, průduškové astma, zánět průdušinek, cystická fibróza, bronchiektázie).

 

Doporučené dávkování a podání

 

Bez porady s lékařem může být přípravek ACC® Sirup 20 mg/ml užíván dospělými, dospívající a dětmi od 2 let.

 

Užívejte po jídle. Doporučuje se užívat před 16. hodinou, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.

2–3krát denně

5ml sirupu

3–4krát denně

5ml sirupu

2–3krát denně

10 ml sirupu

Jak na kašel u dětí?

 

Klid a péče, dostatečný pitný režim a ACC® Sirup je klíč!

 

Viry se přenášejí zejména kapénkami nebo kontaktem. Virová infekce se tedy může šířit velmi rychle. Ve školkách nebo ve školách – tj. v kolektivech, kde jsou děti v těsném kontaktu – je riziko infekce obzvláště vysoké. Když má dítě vlhký kašel, je dobré vědět, že kašel je jen obranný mechanismus, jímž se tělo vašeho dítěte snaží vyčistit dýchací cesty.

Mějte v domácí lékárničce svého důvěryhodného spojence, ACC® Sirup 20 mg/ml, který pomáhá rozpouštět hustý hlen, usnadňuje jeho vykašlávání a ulevuje tím vašemu dítěti. Je přizpůsoben potřebám i těch nejmenších pacientů s kašlem od 2 let věku. ACC® Sirup má příjemné třešňové aroma, neobsahuje alkohol, cukr ani barviva, neobsahuje laktózu. Díky praktickému dávkovači lze podávat v přesném množství odpovídajícím věku. Doporučujeme jeho včasné nasazaní od prvních příznaků kašle.

ACC ® 20mg/ml Sirup

Tělo potřebuje dostatečný odpočinek, aby mohlo s virovou infekcí bojovat. To v dětském jazyce znamená, že by děti neměly běhat ani skákat. Čtení knih, řešení hádanek nebo poslouchání příběhů zpříjemňuje odpočinek a přináší zábavu. Zásadní pro ochranu dýchacích cest dětí je i správná hydratace organismu. Dostatečný přísun tekutin pomáhá udržovat ideální vlhkost sliznic, díky níž viry hůře proniknou do dýchacích cest, a také pomáhá snadněji rozpouštět hlen.

ACC ® 20mg/ml Sirup 200 ml
ACC® SIRUP - Pro celou rodinu

ACC® Sirup 20 mg/ ml, volně prodejný léčivý přípravek na vlhký kašel. K vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zkuste také ostatní produkty značky ACC, které naleznete v kategoriích Dýchací soustava, Kašel vlhký – vykašlávání a Léky. Výrobek hodnotilo 10 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sirupy na vlhký kašel.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4030855513116
ZnačkaACC
SUKL kód0226195
ATCR05CB01
Velikost balení100 ml
Věk>2 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Sirup
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Acetylcystein
Originální názevACC 20mg/ml sir. 1x100ml
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy