Ambroxol (7 produktů)

 Ambroxol je látka s mukolytickým a sekretomotorickým účinkem. To znamená, že snižuje hustotu hlenu a stimuluje jeho odstranění z dýchacích cest. Je tedy často užívanou účinnou látkou v přípravcích na odhlenění, na usnadnění odkašlávání. Využívá se …

Zobrazit více

 Ambroxol je látka s mukolytickým a sekretomotorickým účinkem. To znamená, že snižuje hustotu hlenu a stimuluje jeho odstranění z dýchacích cest. Je tedy často užívanou účinnou látkou v přípravcích na odhlenění, na usnadnění odkašlávání. Využívá se k léčbě akutních i chronických onemocněních dýchacích cest spojených s tvorbou hustého hlenu. Vyrábí se ve formě tablet, kapek, sirupu nebo jako roztok k inhalaci.

Léky obsahující ambroxol

Ambroxol je obsažen v mnoha lécích od různých firem, mezi nejznámější patří Mucosolvan nebo Ambrobene. Chemicky je ambroxol aktivním metabolitem bromhexinu. Tedy bromhexin je tzv. proléčivo - v těle se metabolizuje na vlastní účinnou látku, kterou je právě ambroxol. Před tímto objevem byl bromhexin nejužívanějším léčivem na odkašlání, ale své příznivce má ještě i nyní. Na Pilulce máme i bromhexin k dispozici od několika firem.

 

Uživatelé si oblíbili řady Ambrobene a Mucosolvan. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Ambrobene 30 mg 20 tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Mucosolvan Junior sirup 100 ml

Můžete mít dnes
119 Kč

Mucosolvan pro dospělé sirup 100 ml

Můžete mít dnes
129 Kč

Ambrobene 15mg, sirup 100 ml

Můžete mít dnes
109 Kč

Ambrobene 30 mg 20 tablet

Můžete mít dnes
Mucosolvan 15mg/2ml roztok 60 ml

Mucosolvan 15mg/2ml roztok 60 ml

Můžete mít zítra
Banner
Ambroxol - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ambroxol ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ambroxol lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Ambrobene , roztok k perorálnímu podání a inhalaci 100 ml
5 / 2x
Doporučuji
Recenze produktu: Mucosolvan Long Effect 75mg 20 tobolek
5 / 8x
Lze jedině doporučit
Recenze produktu: Mucosolvan pro dospělé sirup 100 ml
5 / 3x
Tento produkt mi vždy zabere při kašli.
Recenze produktu: Mucosolvan Junior sirup 100 ml
5 / 2x
.
Recenze produktu: Ambrobene 30 mg 20 tablet
4.9 / 17x
Spokojnosť zákazníka
Recenze produktu: Ambroxol AL 30 mg 20 tablet
4.3 / 3x
OK

Podívejte se na produkty z kategorie Ambroxol seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Ambroxol. Podívejte se na produkty z kategorie Ambroxol seřazené od těch nejprodávanějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy