Masozeleninový příkrm brambory a zelené fazolky s aljašskou treskou vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Neobsahuje přidané soli, zahušťovadla, mléko ani lepek. Produkt ekologického zemědělství. Více informací

159 Kč
39,75 Kč / 100 g
  • altSkladem 5 a více kusů, Zítra od 08:00 u vás. Více informací
  • altPilulka Expresem již zítra od 08:00
  • <strong>Doprava ZDARMA</strong> při nákupu nad <strong>1 499 Kč</strong>Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
Nakupujte společně
Babybio brambory a zelené fazolky s aljašskou treskou 2 x 200 g
+ Kiddylicious oplatky borůvkové mini 4 x 4 g
234 Kč
Babybio brambory a zelené fazolky s aljašskou treskou 2 x 200 g
+ HiPP BABY Karotka s bramborami a lososem 190 g
216 Kč
Babybio brambory a zelené fazolky s aljašskou treskou 2 x 200 gVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu
Babybio brambory a zelené fazolky s aljašskou treskou 2 x 200 gVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu

Pokrm brambory, zelené fazolky a aljašská treska z volného moře.

  • Vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku
  • Bez přidané soli
  • Bez zahušťovadel
  • Bez lepku a mléka
  • Obsahuje rybu

Příprava

  • Podávejte vlažné, nepřisolujte
  • Po otevření je možné uzavřenou skleničku uchovávat v chladničce 48 hodin

Záruky Babybio:

  • Babybio pečlivě vybírá původ svých surovin s upřednostněním místních producentů, nejlépe z oblasti jihozápadní Francie
  • Původ surovin je uváděn z důvodu náročných požadavků Babybio při výběru producentů a nelehkému zásobování kvalitními surovinami v biokvalitě
  • Příprava v páře zachovává nutriční hodnoty obsažené v potravině, její původní chuť a barvu

Vyrobeno ve Francii.

Hmotnost: 2x200g

Složení

Zelené fazolky z Vendée* 28 %, voda z vaření, brambory z Centre-Val de Loire* 20 %, pastinák z Centre-Val de Loire* 15 %, divoká aljašská treska ulovená v severním Pacifiku 8 %, francouzská cibule * 5 %, rostlinné oleje* (řepkový*, slunečnicový*). Bez přidané soli, bez lepku a mléka, obsahuje rybu. *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Složení a nutriční hodnoty té šarže, kterou jste zakoupili, naleznete vždy na obalu produktu.

Zkuste také ostatní produkty značky Babybio, které jsou v kategoriích Masozeleninové příkrmy, Děti a maminky a Dětská výživa a nápoje. Výrobek hodnotilo 7 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Masozeleninové příkrmy.

Doplňující informace

EAN
3288131510088
Značka
Velikost balení
2 x 200 g
Věk
>6 měs.
Originální název
BABYBIO brambory a zelené fazolky s aljašskou treskou 2x200g
Dodavatel na trh
Bohemia Organics s.r.o.
Země původu
Francie

Recenze a zkušenosti s produktem

5
Hodnotilo 11 zákazníků
Napsat hodnocení
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Obsahuje všechny důležité složky výživy
100%
Má výhodné balení
100%
Má kvalitní složení
100%

Testovali jsme my a naši zákazníci

Iva Š.
review
60Recenzí i
7Hodnocení
65Objednávek
0Bod

Příkrm zelenina s těstovinami a hovězím masem na boloňský způsob

Iva Š. doporučuje
Varianta Babybio Příkrm zelenina s těstovinami na boloňský způsob s hovězím masem 2 x 200 g

Příkrm zelenina s těstovinami a hovězím masem na boloňský způsob pro děti od ukončeného šestého měsíce. Neobsahuje větší kousky, jen drobné “hrudky” viz foto.

  • plus Chuťově velmi dobré
  • plus Dostačující množství
  • plus Zajímavá kombinace
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Martina O.
review
49Recenzí i
5Hodnocení
64Objednávek
1Body

Babybio mrkev s máslovou dýní, kuřetem a rýží

Martina O. doporučuje
Varianta Babybio mrkev s máslovou dýní, kuřetem a rýží 2 x 200 g

Když kupuji příkrmy pro mého syna, snažím se vždy vybrat ty nejkvalitnější s dobrým složením. Tento příkrm splňuje moje požadavky a navíc výborně chutná. Synovi jej kupuji pravidelně.

  • plus Složení
  • plus Chuť
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Veronika J.
review
84Recenzí i
3Hodnocení
66Objednávek
5Bodů

Kvalitní francouzský zeleninovo-masový příkrm

Veronika J. doporučuje
Varianta Babybio hrášek, pastinák, cuketa, telecí maso 2 x 200 g

Tento velmi chutný a kvalitní bio příkrm od prémiové francouzské značky jsem vyzkoušela teprve nedávno a rozhodně ne naposledy. Dceři, které jej podávám na oběd, velice chutnal a také já z pohledu rodiče jsem naprosto spokojena se složením a nemám, co bych vytkla. Opravdu vyvážená kombinace a lahodná chuť, kterou děti ocení.

  • plus Opravdu kvalitní složení
  • plus Lahodná chuť
  • plus Vyhovující konzistence pokrmu
  • plus Vyšší cena
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Veronika J.
review
84Recenzí i
3Hodnocení
66Objednávek
5Bodů

Vynikající večeře či oběd od Babybio

Veronika J. doporučuje
Varianta Babybio mrkev dýně rýže 2 x 200 g

Tento příkrm mě skutečně chuťově velice nadchnul. Netušila jsem, jak lahodná může být poměrně klasická kombinace zeleniny a rýže v podání této francouzské značky. Rozhodně ji doporučuji k vyzkoušení a dceři budu kupovat i nadále.

  • plus Vynikající výrazná chuť
  • plus Špičková kvalita složení
  • plus Při koupi více kusů přijatelná cena
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)