Bezlepkové těstoviny (2 produktů)

V bezlepkové dietě se nesmí vyskytovat obiloviny, které obsahují lepek. Mnoho potravin musí být ze stravy vyloučeno a nahrazeno novými bezlepkovými výrobky. A jak je to s těstovinami? 

Bezlepkové těstoviny jsou vhodné nejen pro celiaky, ale i pro …

 Zobrazit více

V bezlepkové dietě se nesmí vyskytovat obiloviny, které obsahují lepek. Mnoho potravin musí být ze stravy vyloučeno a nahrazeno novými bezlepkovými výrobky. A jak je to s těstovinami? 

Bezlepkové těstoviny jsou vhodné nejen pro celiaky, ale i pro všechny, kdo pečují o své zdraví. Existují různé druhy bezlepkových těstovin, které mají odlišné chuťové vlastnosti. Nejběžnější jsou rýžové, pohankové nebo kukuřičné těstoviny, často však bývají vyráběny také z různých směsí. V této kategorii najdete bezlepkové těstoviny rozličných tvarů a skvělých chutí za dostupné ceny.

Na Pilulce celiaci pořídí kromě těstovin i různé pochutiny, pečivo, polévky nebo cukrovinky.

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Natu a Safoco.

Bezlepkové těstoviny - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bezlepkové těstoviny ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bezlepkové těstoviny lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Safoco Rýžové těstoviny Makaróny 200 g
5 / 1x
Rychle hotové, chuťově moc dobré.
Recenze produktu: Green Apotheke Vřetena zeleninová MIX bezlepková 300 g
4 / 4x
Těstoviny se bohužel na povrchu rozvařily a uvnitř zůstaly tvrdé. Chuť je na rozdíl od jiných bezlepkových těstovin trpká a nepříjemná. Nedoporučuji.

Produkty z kategorie Bezlepkové těstoviny jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bezlepkové těstoviny jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Bezlepkové těstoviny najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.