Bonbóny - Česká republika (1 produktů)

Každý si rád občas zamlsá. Sníst balíček bonbónů každý den určitě není zdravé, jednou za čas však bonbóny až tak neškodí. U nás si můžete vybrat z různých druhů bonbónů, od běžných až po ty zdravé, slazené stévií nebo jinými sladidly bez cukru, …

Zobrazit více

Každý si rád občas zamlsá. Sníst balíček bonbónů každý den určitě není zdravé, jednou za čas však bonbóny až tak neškodí. U nás si můžete vybrat z různých druhů bonbónů, od běžných až po ty zdravé, slazené stévií nebo jinými sladidly bez cukru, které jsou vhodné i pro diabetiky. V některých bonbónech jsou přidané vitaminy, proto mohou být dokonce zdraví prospěšné. V této kategorii najdete bonbóny na cucání, ale také želé nebo čokoládové bonbóny a řadu dalších.

V naší nabídce najdete i bonbóny, které vám uleví třeba od bolesti v krku, ucpaného nosu nebo osvěží dech. Cucání bonbónů je také prospěšné v případě, jestli trpíte na zalehlé ucho. Běžně se s tímto potýkáme při změně tlaku vzduchu, potápění ve vodě, při rýmě nebo také tehdy, když se v uchu nachází velké množství mazu. Cucání bonbónů nebo žvýkání napomáhá při soustředění a podporují váš výkon. Napomáhají při doplnění energie či zvýšení síly. Hoďte si do tašky či kabelky krabičku bonbónů a udržujte si svěží dech a energii.

Bonbóny bez cukru

Nyní už můžou mlsat úplně všichni! Jestli vám vaše zdraví nedovoluje konzumovat klasické cukry nebo si jen chcete udržet štíhlou linii, bonbóny bez cukru jsou skvělým řešením. Obsahují uměla sladidla, které jsou syntetickou náhradou cukru, a protože jsou několikanásobně sladší, používají se v nižším množství, ale i tak dodají sladkou chuť. Produkt má tak téměř nulovou energetickou hodnotu.

Nejčastéjší umělá sladidla:

  • Polyoly (maltitol, sorbitol, erythritol apod.)
  • Stévie
  • Sukralóza
  • Aspartam
  • Acesulfam K
  • Cyklamát sodný
  • Sacharin

V případě, že jste si nevybrali v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Žvýkačky a větrové bonbony. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Vivil, Lindt a Pändy. Nejlépe hodnoceným produktem je Vivil Creme life malina bez cukru 110 g.

Bonbóny - Česká republika - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bonbóny - Česká republika ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bonbóny - Česká republika lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Diana Company Medvídci bez cukru 100 g
5 / 6x
moc doporučuji
Recenze produktu: Najtelo Beauty Sweety vegan sugarsweet Gumené bonbony Zajíček 125g
5 / 2x
Jsou výborné
Recenze produktu: Favea Autíčka pro pohodové cestování žvýkacích tablety 10 ks
5 / 3x
Ještě jsme nezkoušeli
Recenze produktu: Lindt Lindor Bag White 1000 g
5 / 14x
Az na termin dodani
Recenze produktu: Lindt Lindor Dark 70% 1000 g
5 / 14x
+
Recenze produktu: Lindt Bag Silver 1000 g
5 / 4x
Vynikající
Recenze produktu: Diana Company Lékořice ovocný mix 100 g
5 / 1x
MŇAMKA
Recenze produktu: Lindt Lindor Salted Caramel 337 g
5 / 2x
Tyhle mi v balení chutnaly nejvíc, prima, že jdou koupit samostatně.
Recenze produktu: Lindt Lindor Milk 1000 g
5 / 14x
Super
Recenze produktu: Diana Company Mini ovoce bez cukru 100 g
5 / 2x
Opravdu skvělá chuť.

Produkty z kategorie Bonbóny jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bonbóny jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Bonbóny najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.