Celaskon Vitamín C 250 mg 30 tablet

Celaskon obsahuje vitamín C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých …

Zobrazit více

Celaskon obsahuje vitamín C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév, pro vstřebávání železa z potravy a pro normální imunitní odpověď na infekci a hojení ran.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
4.9
Zákazník doporučuje

98% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 66 zákazníků
Napsat hodnocení
5
64x
4
1x
3
0x
2
1x
1
0x
Účinnost
98%
Má výhodné balení
97%
Komfort při užívání
96%
Lenka M.
review
185Recenzí
18Hodnocení
212Objednávek
13Bodů

Celaskon 250mg 100 tablet

Lenka M. doporučuje
Varianta Celaskon Vitamín C 250 mg 100 tablet

Celaskon je pro mě velmi stará klasika, kterou beru vždycky, když začne chřipkové období. Zároveň je pro nás také velmi těžké získávat vitamín C přirozenou formou, protože je poslední dobou ovoce velmi drahé a je třeba ho sníst hodně, abych získala tu samou dávku vitamínu C jako z prášku.

 • plus Cena
 • plus Velké balení
 • plus Dlouho vydrží
 • plus Chuť
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Petra V.
review
103Recenzí
13Hodnocení
134Objednávek
2Body

Doplněk stravy pro lepší zdraví

Petra V. doporučuje
Varianta Celaskon Vitamín C 250 mg 100 tablet

Celaskon je mým věrným společníkem už několik let. Používáme jej celá rodina, od dětí až po dospělé. Vždy, když na sobě cítím, že potřebuji doplnit céčko, sáhnu po něm. Snadno se užívá a tělu okamžitě doplní potřebné množství céčka. V naší domácí lékárničce má svoje nezastupitelné místo.

 • plus Složení
 • plus Snadné užívání
 • plus Efekt
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Celaskon, vitamín c

Vitamín C umožňuje činnost různých enzymů v organizmu, je součástí antioxidačního systému. Je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév, pro tvorbu některých látek účastnících se přenosu nervových vzruchů mezi nervovými buňkami, pro tvorbu hormonů nadledvin, pro vstřebávání železa z potravy, je rovněž nutný pro normální imunitní odpověd' na infekci a pro hojení ran. Mírnější nedostatek se projevuje slabostí, celkovou únavou a bolestí, otoky dásní a krvácením z nosu. Závažnější nedostatek způsobuje avitaminózu a anémii.

Podporuje obranyschopnost organizmu

Pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání

Vhodný pro děti od 3 let

Pro zdravé kosti a zuby

Proč je pro nás vitamín C důležitý?

Lidský organismus si vitamín C neumí sám vytvořit a proto je důležité jej doplňovat. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, kůže, krevních cév, zubů a dásní, k normální činnosti nervové soustavy i psychické činnosti, k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k ochraně buněk před oxidativním stresem, zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamin C, Celaskon

Hodnocení zákazníků:

Lucie M.

Osvědčený výrobek. Oblíbený pro celou rodinu. Výhodné balení.

Lenka Š.

Celaskon používám často, hlavně v zimním období.

Vitamín C, Celaskon

Kdo musí nejvíce dbát na příjem vitamínu C?

Zvýšená potřeba vitamínu C se vyskytuje např. v dětství při růstu, při graviditě a kojení, při nadměrné duševní a fyzické práci, při zvýšené fyzické zátěži (např. u sportovců), ve stáří, u kuřáků.

Dávkování

Při nedostatku vitamínu C v organizmu dospělí a děti starší 6 let obvykle užívají 2–4 tablety Celaskonu tablety 250 mg denně, ke krytí zvýšené potřeby po přechodnou dobu 1–2 tablety Celaskonu tablety 250 mg denně. Dětem ve věku 3–6 let se podává 1/2–1 tableta Celaskonu tablety 250 mg denně. Pro dobré zužitkování v organizmu je vhodnější užívat celkovou denní dávku rozděleně do několika dílčích dávek za den než celou najednou.

Upozornění

Celaskon se neužívá při přecitlivělosti na vitamín C nebo některou jinou složku přípravku. Při doporučeném dávkování je Celaskon dobře snášen, protože množství vitamínu C, které přesahuje potřeby organizmu, se vyloučí rychle do moči.

Zkuste také ostatní výrobky značky Celaskon, které jsou v kategoriích Tělo a pohyb, Trápí mě a Vitamíny a minerály. Výrobek hodnotilo 64 zákazníků a 98 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Vitamíny a minerály.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8595116531897
ZnačkaCelaskon
SUKL kód0207968
ATCA11GA01
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro dospělé
Velikost balení30 tablet
Originální názevCelaskon 250mg tbl.nob. 30
Ke staženíPříbalová informace