Doplňky stravy na cholesterol - Bez kofeinu (5 produktů)

Ne nadarmo se cholesterolu říká tichý zabiják. Zvýšený cholesterol se nám dlouho neohlásí a pak udeří. Postupně ucpává cévy. Navíc zvyšuje krevní tlak. Proti zvýšenému cholesterolu můžete bojovat přírodní cestou pomocí nejrůznějších tablet a přípravkům proti cholesterolu.

Zobrazit více

Ne nadarmo se cholesterolu říká tichý zabiják. Zvýšený cholesterol se nám dlouho neohlásí a pak udeří. Postupně ucpává cévy. Navíc zvyšuje krevní tlak. Proti zvýšenému cholesterolu můžete bojovat přírodní cestou pomocí nejrůznějších tablet a přípravkům proti cholesterolu.

Cholesterol

Tato látka steroidní povahy se vyskytuje v každé buňce našeho těla. Lidský organismus si cholesterol dokáže produkovat sám, část pak přijímáme ve stravě. Je velmi důležitý pro některé hormony a nervy v těle, pro tvorbu vitaminu D a také pomáhá zpracovávat tuky. Jeho vysoká koncentrace je však pro tělo nebezpečná, především pro srdce.

Vysoký cholesterol

Tento zdravotní problém patří mezi poměrně časté onemocnění v České republice. Postihuje všechny generace, můžou se s ním potýkat starší osoby, ale i mladí lidé a děti. V případě zjištění vyšší koncentrace cholesterolu v krvi je nutné určit hodnoty HDL a LDL. HDL cholesterol, tzv. „hodný cholesterol", pomáhá vracet nadbytek celkového cholesterolu do jater, čím snižuje riziko usazování na stěnách tepen. Čím vyšší hodnotu tedy lékař HDL cholesterolu naměří, tím lépe. Naopak LDL cholesterol, nazývaný také „zlý cholesterol", způsobuje v nadbytečném množství v krvi ucpávání cév, co může vést k cévní mozkové příhodě.

Celkový cholesterol a hodnoty

  • Správná hodnota cholesterolu: pod 5,16 mmol/l
  • Hraniční hodnoty cholesterolu: 5,16 – 6,18 mmol/l
  • Vysoký cholesterol v krvi: více než 6,18 mmol/l

Příčiny vysokého cholesterolu

  • strava s vysokým obsahem tuků
  • nedostatečný pohyb
  • kouření
  • pití alkoholu
  • nadváha a obezita
  • dědičnost

Jak snížit cholesterol

Jestli trpíte na vysokou hladinu cholesterolu v krvi, je zapotřebí zaměřit se na zdravý životní styl, vyváženou stravu a zařadit do svého denního plánu dostatek pohybu. Optimální hladinu cholesterolu v těle vám pomůžou udržovat i doplňky stravy, kterých je v dnešní době na trhu několik. Vyberte si z naší široké nabídky přípravků na snížení cholesterolu a udržujte svoje srdce v dobré kondici.

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Virde, MycoMedica a YaoMedica. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Virde Konopný olej 100% 200 ml.

MycoMedica Reishi 90 ks

Můžete mít v pondělí 22. 4.
529 Kč

MycoMedica MycoCholest 120 kapslí

Můžete mít v pondělí 22. 4.
299 Kč

MycoMedica Ostropestřec Vegan 90 kapslí

Můžete mít v pondělí 22. 4.
Doplňky stravy na cholesterol - Bez kofeinu - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Doplňky stravy na cholesterol - Bez kofeinu ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Doplňky stravy na cholesterol - Bez kofeinu lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Protopan Omega 3 & 6, 60 tobolek
5 / 1x
na ekzem pomáhá
Recenze produktu: Apotheke Na cholesterol čaj 20 x 15 g
5 / 3x
Bylinné čaje mám ráda - doporučuji
Recenze produktu: Advance Trimyco 60 kapslí
5 / 2x
rychlé dodání, dobrá cenaa
Recenze produktu: Nom Oils Omega 3 - Čistý prémiový rybí tuk 240 ml
5 / 3x
super
Recenze produktu: ArmoLIPID PLUS 30 tablet
5 / 2x
ArmoLIPID Plus jsem už jednou užívala a moje doktorka mě po 3 měsících pochválila, jak jsem ten cholesterol stáhla dolů, tak jsem měla radost jak prášek funguje, opravdu doporučuji.
Recenze produktu: Galmed Omega-3 rybí olej forte 60 tobolek
5 / 4x
Dobrý doplněk stravy.
Recenze produktu: Viridian Selenium 200µg 90 kapslí
5 / 1x
no comment
Recenze produktu: GreenDay Super omega 3-6-9, 90 kapslí
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Noventis Tukožroutky 30 kapslí
5 / 5x
výborný prostriedok na trávenie
Recenze produktu: Walmark Lecithin Forte 1325 mg 120 tobolek
5 / 13x
Výborné!

Produkty z kategorie Vysoký cholesterol jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Vysoký cholesterol jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších. Vysoký cholesterol jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších.