Vánoční dárek
pro miminko

 

Už nestíháte?

dárkovými poukazy stíhat budete. Vám ušetří čas a vašim blízkým dají možnost vlastního výběru toho nejlepšího dárku.

darkove poukazy pilulka

Praktické dárky pro miminka

Doplňte mamince zásoby

Co potřebují miminka nejvíce? Kromě lásky rodičů jsou to praktické věci – zásobu plenek až po strop, masti na zadeček, kvalitní výživu... S takovým dárkem se nemusíte bát, že bude jen sbírat prach na poličce.

Chůvičky

Pro všechny starostlivé rodiče

Čím lepší a spolehlivější chůvička, tím klidnější mohou být i ti nejstarostlivější rodiče. Kvalitní dětské chůvičky umí mnohem víc než jen přenášet zvuk – objevte modely s HD kamerou, monitorem dechu, zásobou uklidňujících zvuků a ukolébavek, nebo s měřením teploty pokoje.

Dětské stolování

Láhev nejlepšího mléka, prosím

Miminkám bude ještě nějakou dobu trvat, než posedí v klidu u stolu a nakrájí si jídlo příborem. Do té doby je potřeba spousta lahviček, saviček, bezpečných misek a hrnečků.

Lehátka a houpátka

Vždy v centru dění

Maminka potřebuje mít volné ruce, ale miminko chce být zase neustále s ní. Co s tím? Pořiďte jim ergonomické lehátko nebo houpátko, aby dítě mohlo být vždy na blízku a maminka si mohla dělat, co potřebuje. Doplňte na lehátko závěsné hračky a zabaví se i odrostlejší mimčo.

Kosmetika pro miminka

Pokožka hebká jako dětská...

Tohle přirovnání známe všichni, avšak pečovat o hebkou pokožku miminek je disciplína sama o sobě. Jejich kůže je velmi citlivá a potřebuje speciální kosmetiku, kterou můžete novopečené mamince pořídit.

Hrací deky

Pohodlné poznávání světa

Věděli jste, že miminko by mělo trávit pár minut na bříšku už od narození? Prospějete tím nejen jeho vývoji, ale také ukojíte jeho zvědavost. Jak miminko roste, bude se při ležení chtít něčím zabavit a poznat něco nového. Na dobré hrací dece najde spoustu zajímavých podnětů a hraček.

Základy dětské výbavičky

Krásné dárky pro nové rodiče

Příchod nového člena rodiny je obrovská radost, změna a zodpovědnost. Tyhle dárky pomohou novým rodičům doplnit nesmírné množství věcí, které miminko potřebuje, ale také zachovat vzpomínky z jeho prvního roku života.

Dárky pro novorozence do 500 Kč

 

Dárky pro novorozence do 1000 Kč

 

Dárky pro novorozence nad 1000 Kč