Vánoční dárky
pro maminku

Vánoční kosmetické sady

Stačí jen dát pod stromeček

Objevte sady kosmetiky ve vánočních a limitovaných edicích, se kterými se vaše milovaná maminka může zahalit do vůně květin nebo účinně pečovat o svou pokožku, tělo i vlasy.

Pleťové krémy proti vráskám

Nedělejte si vrásky

Nadělte mamince pod stromeček kvalitní pleťový krém a další kosmetiku, která její pokožce pomůže stárnout s grácií a s minimem vrásek. Účinné složky v krémech předních značek dokáží pleť krásně vypnout a zachovají její pružnost.

Doplňky stravy pro krásu

Vitamíny pro zdraví i krásu

Krásný a zdravý vzhled můžete podpořit i zevnitř. Darujte mamince kvalitní vitamíny, minerály a další významné látky, které jsou nejen prospěšné celkovému zdraví, ale zároveň přispívají ke krásným vlasům, nehtům a pleti.

Pro budoucí maminky

Příprava na příchod miminka

Dárek pro očekávané miminko je určitě skvělou volbou, ale zkuste také udělat radost budoucí mamince v podobě praktického dárku určeného jen pro ni samotnou. Vyberte třeba vitamíny pro zdravé těhotenství, vybavte ji poporodními potřebami nebo kvalitní tělovou kosmetikou.

Péče o zuby

Vše pro oslnivý úsměv

S těmito pomůckami a sadami pro ústní hygienu bude úsměv vaší maminky zářit ještě víc než váš vánoční stromeček. Zde najdete ty nejlepší kartáčky a další potřeby pro péči o zuby.

Líčení a odličování

Hravé barvy i přirozená krása

Jak vypadá běžné líčení vaší maminky? Trocha korektoru, řasenky a balzám na rty? Nebo dokonalé linky a výrazné rty? Vyberte dekorativní kosmetiku, která nejlépe vyhovuje jejímu stylu, a ještě můžete přidat produkty, se kterými se bude i pohodlně odličovat.

Čaje a dárkové sady čajů

Lahodné chutě, jedinečné vůně

Čaj neodmyslitelně patří ke studenému počasí. Nejenže vás dokonale zahřeje po příchodu ze zasněžených ulic, ale zároveň vás potěší vynikající chutí a příjemnou vůní. 

Dárky do 500 Kč

 

Dárky do 1000 Kč

 

Dárky nad 1000 Kč