Vánoční dárky pro
přítele nebo manžela

 

Parfémy

Podtrhněte jeho osobnost

Vůně je neodlučitelnou součástí celé osobnosti a vždy zanechá dojem. Aby parfém sedl a vyzdvihl pozitivní vlastnosti vašeho nejmilejšího muže, je třeba jej vybírat podle jeho stylu a povahy. A kdo jiný by tohle zvládl lépe než právě vy? Pokud navíc zvolíte vůni, kterou máte sami rádi, je to tak trošku dárek i pro vás.

Chytré hodinky

Nové technologie na dosah ruky

Objevte nejnovější chytré hodinky a dopřejte svému partnerovi pořádný upgrade. Kromě základních funkcí, které z hodinek dělají skvělého společníka telefonu, mohou také sledovat spoustu zdravotních funkcí a pomáhat při cvičení.

Holení

Hladká tvář, nebo plnovous?

Ať už vaši blízcí preferují perfektně hladké tváře nebo naopak precizně vytvarované vousy, máme tu kompletní výbavu pro oba styly – holicí strojky, zastřihovače, kosmetiku na holení i péči o vousy.

Kosmetika pro muže

Každodenní péče o pokožku

Kosmetika není jen dámská záležitost, pleť vašeho partnera také potřebuje kvalitní péči. Mužská pokožka využije jak hydratační kosmetiku, tak vodu po holení nebo péči o vousy. Dárek můžete doplnit ještě kosmetikou na vlasy nebo pro tělo.

Erotické pomůcky a doplňky

Vneste do ložnice vášeň

Přichystejte svému partnerovi ke stromečku něco ještě žhavějšího než prskavky. Erotické hračky a pomůcky mohou ozvláštnit váš milostný život a dodat mu úplně novou jiskru.

Doplňky stravy pro muže

Zdraví pod stromečkem

Darujte vitamíny, minerály a další doplňky stravy zaměřené přímo na potřeby mužského organismu. Všechny pečují o zdraví vaší spřízněné duše, ale některé navíc podpoří vaši snahu přidat do rodinky nového člena.

Dárky do 500 Kč

 

Dárky do 1000 Kč

 

Dárky nad 1000 Kč