Vánoční dárek
pro dědu

 

Kloubní výživa

Pohybu není nikdy dost

Aktivní život plný pravidelného pohybu je velmi důležitý, a to v každém věku. Dopřejte svému dědečkovi prvotřídní kloubní výživu, která obsahuje plno vitamínů, minerálů a dalších látek, díky kterým si bude moct vychutnat každodenní pohyb bez omezení.

Holicí strojky

Perfektní oholení

Potrpí si váš dědeček na hladkou a upravenou tvář? Dopřejte mu kvalitní holicí strojek, se kterým se mu bude pohodlně pracovat. Moderní strojky disponují řadou vlastností pro maximální komfort a dokonalý výsledek. Například mohou být voděodolné pro suché i mokré holení, dokáží se přizpůsobit hustotě vousů nebo mají rychlonabíjení do 5 minut.

Péče o vzhled

Švihák lázeňský

Nikdy není pozdě se hodit do parády. Svému dědečkovi pořiďte kosmetiku, která bude pečovat o jeho vousy, vlasy nebo o pokožku po holení. K zářivému úsměvu mu zase pomůžete s výbavou pro dentální hygienu.

Vitamíny a minerály

Zdraví nade vše

To bych si přál, být stále mlád... Takové přání můžete splnit i dědečkovi s dárkem plným vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, které mu pomohou zůstat v kondici co nejdéle.

Masážní přístroje a zdravotní technika

Moderní péče o zdraví

Aby si váš dědeček mohl užívat své volné chvíle na maximum, měl by si také najít čas na odpočinek. Během něj může využít různou zdravotní techniku nebo masážní přístroje, které mu dopřejí kvalitní péči z pohodlí jeho oblíbeného křesla.

Úleva od bolesti

Pro společné chvíle bez starostí

Klást důraz na prevenci je důležité, avšak každého občas zastihne akutní bolest, obzvlášť ve vyšším věku. Tyto přípravky pomáhají ulevit namoženým kloubům a svalům, aby dědeček opět mohl držet krok se svými vnoučátky.

Dárky do 500 Kč

 

Dárky do 1000 Kč

 

Dárky nad 1000 Kč