Vánoční dárek pro
přítelkyni nebo manželku

Luxusní kosmetika

Z kosmetiky jen to nejlepší

Je péče o pleť nedílnou součástí večera vaší partnerky? Pak se vyplatí investovat do kvalitní kosmetiky od předních světových značek. Zaručíte jí tak péči s nejnovějšími technologiemi, efektivními složkami a příjemným používáním.

Parfémy

Voňavý šperk

O parfémech se říká, že jsou módním doplňkem každé ženy, který podtrhne osobnost a dodá jiskru. Zahalte svou partnerku do oslňující vůně a dopřejte jí luxus v podobě parfému od slavných značek.

Erotické pomůcky a doplňky

Vneste do ložnice vášeň

Předejte své partnerce u stromečku něco ještě žhavějšího než prskavky. Erotické hračky a pomůcky mohou ozvláštnit váš milostný život a dodat mu úplně novou jiskru.

Líčení

Hravé barvy i přirozená krása

Jak vypadá běžné líčení vaší partnerky? Trocha korektoru, řasenky a balzám na rty? Nebo je naopak líčení jejím koníčkem a ráda si hraje s barvami? Vyberte dekorativní kosmetiku, která nejlépe vyhovuje jejímu stylu.

Dárkové kazety

Dotek luxusu

Rozmazlete svou partnerku a dopřejte jí jen to nejlepší z nejlepšího. Vyberte letos něco opravdu luxusního z kosmetiky pro pleť, tělo i vlasy – přece jen jde o vaši spřízněnou duši.

Dámské chytré hodinky

Ve správný čas, na správném místě

Má vaše drahá polovička tolik věcí na starosti, že neví kam dřív skočit? S chytrými hodinkami může organizovat svůj čas, číst zprávy i sledovat své zdraví přímo ze svého zápěstí. 

Fitness pomůcky

Cvičení z pohodlí domova

Když pořídíte své aktivní partnerce různé sportovní pomůcky, bude si moct pohodlně a efektivně zacvičit i doma. Nemusí tak běhat po zmrzlých chodnících a v létě si svou domácí tělocvičnu snadno přesune třeba na zahradu. Prohlédněte si také další potřeby a doplňky, které využije v posilovně a při venkovních sportovních aktivitách.

Dárky do 500 Kč

 

Dárky do 1000 Kč

 

Dárky nad 1000 Kč