- Tipy na dárky
- Dárky pro bratra a kamaráda
Nejlepší Dárky pro bratra a kamaráda - Pro muže
Cena
Akce a slevy
Sleva pro Pilulka PRO (1) 2 + 1 (41) Sleva (37) Novinky (2)
Pro1
Hodnocení
Vlastnosti
BIO (27) EKO (22) Vegan (63) Přírodní (89) Pro vegetariány (16) Bez chemie (1) Bez konzervačních látek (24) Antibakteriální (5) Bez palmového oleje (2) 100% recyklovatelná nádoba (12) Bez parafínu (19) GMO-free (17) Recyklovatelné (23) Netestované na zvířatech (39) Rozložitelnost v přírodě (6) Dermatologicky testováno (15) Bez alkoholu (14) Bez barviv (35) Bez parabenů (38) Bez parfemace (22) Bez silikonu (25) Bez sulfátů (SLS, SLES) (24) Chladivý (6) Hydratační (112) Hypoalergenní (8) Na noc (1) Nekomedogenní (5) Netoxické (3) Ochranný (33) Proti stárnutí (4) Proti vráskám (10) Regenerační (35) Revitalizační (8) Sensitive (6) UV filtr (1) Voděodolné (5) Vyhlazující (7) Zklidňující (47) Vodotěsný (5) Dezinfekční (1) Vyživující (42)
Značky
Alpecin (4) Angry Beards (14) Apple (2) Attitude (1) Avène (1) Axe (15) Better be bold (4) Beurer (2) Beviro (12) Bi-Oil (2) Braun (5) Bulldog (30) Clinical (2) Copenhagen Grooming (8) Cremo (1) CutisHelp (2) D.R. Harris (39) DOVE MEN+CARE (5) Dove (1) EDO (6) Erboristica (8) Flow (2) Garnier (2) Gillette (8) Kvitok (2) L'Oréal Paris (30) L'Oréal Paris Elseve (1) LAMAX (3) Lilien (8) Lobey (3) Medik8 (1) Morgan’s (36) Mühle (3) Natura Siberica (17) Niceboy (4) Nivea (2) Nobilis Tilia (6) Old Spice (3) Organic Shop (5) Palmolive (3) Philips (3) Proraso (2) Pythie (1) Revolution (3) Rexona (3) Rexona Men (5) SA.AL&CO (8) Sebamed (2) Sencor (7) Venira (1) Vichy (7) VivaPharm (2) Vivaco (2) Weleda (5) Wilkinson Sword (6) Yves Rocher (6)
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic pánský hydratační krém proti známkám únavy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club čisticí gel na vousy, tvář a vlasy 3v1, 200 ml
9,95 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační 24h hydratační krém 50 ml
59,80 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Styling pro rozcuchané vlasy, 75 ml
19,87 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club hydratační krém na vousy a pokožku, 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační oční krém, 15 ml
199,33 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Thermic Resist pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
7,67 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Shirt Protect pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
Nejlepší Dárky pro bratra a kamaráda - Pro muže - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Dárky pro bratra a kamaráda - Pro muže ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Dárky pro bratra a kamaráda - Pro muže lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: Withings Scanwatch 38mm Bílá
5 / 7x
Ak chcete fitness tracker/smart hodinky, ktoré vyzerajú ako normálne hodinky a hodia sa k formálnemu oblečeniu, tak Withings sú dobrá voľba. Zároveň je to najlacnejší tracker s meraním EKG (okrem staršieho modelu Withings Move ECG, ale ten má plastové "sklíčko", čo je veľké mínus).

Recenze produktu: Sencor SOC 1100SL zubní kartáček
5 / 9x
Používam už dlhší čas a som veľmi spokojný. Výdrž batérie je vynikajúca

Recenze produktu: LAMAX WatchY2 Řemínek černočervený
5 / 1x
Balíček přišel presne tak jak bylo uvedeno. Žádné nutné domahani se balíčku jako u jiných společnosti apod.

Recenze produktu: Ipsuum Maska Exfoliační na nohy (1 pár) 40 ml
5 / 3x
Až ne nepraktické ponožky, které je nutné velmi opatrně navléknout, aby neunikla tekutina, případně se neroztrhly, hodnotím kladně. Oblékám přes ně ještě ponožky. Kůže se po pár dnech začne pomalu odlupovat. Nohy jsou pak krásně hebké.

Recenze produktu: Old Spice Lumberjack Dárková sada pro muže s vůní přímořských citrusů a květů 2 ks
5 / 1x
Skvělý jako dárek

Recenze produktu: Aeno Elektrický kartáček DB6 černý
5 / 5x
Skvelá kefka, dlho vydrží nabitá, dobre čistí zuby.

Recenze produktu: Huawei Watch GT 2 Pro Night Black
5 / 12x
Jsou sice trošku těžší ale super spokojenost ????

Recenze produktu: Philips OneBlade Pro Zastřihovač vousů QP6530/15
5 / 2x
sem spokojenej a hlavne barva
Nahoru


