- Tipy na dárky
- Dárky pro muže
Dárky pro muže - nejkvalitnější produkty
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Vlastnosti
Bez sóji (1) BIO (27) EKO (22) Vegan (69) Přírodní (93) Pro vegetariány (20) Bez chemie (1) Bez konzervačních látek (27) Antibakteriální (6) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (7) Bez palmového oleje (2) 100% recyklovatelná nádoba (11) Bez parafínu (19) GMO-free (18) Bez cukru (4) Bez přidaného cukru (3) Bez sladidel (1) Recyklovatelné (24) Netestované na zvířatech (39) Rozložitelnost v přírodě (6) Dermatologicky testováno (17) Bez alkoholu (15) Bez BPA (5) Bez barviv (43) Bez laktózy (5) Bez parabenů (44) Bez parfemace (25) Bez silikonu (28) Bez sulfátů (SLS, SLES) (24) Chladivý (6) Hydratační (129) Hypoalergenní (11) Na noc (1) Nekomedogenní (6) Netoxické (3) Ochranný (36) Proti stárnutí (6) Proti vráskám (12) Regenerační (42) Revitalizační (9) Sensitive (9) UV filtr (1) Voděodolné (32) Vyhlazující (9) Zklidňující (54) Vodotěsný (16) Dezinfekční (1) Vyživující (47)
Značky
ADVANCE (5) Adiel (4) Aeno (1) Alavis (1) Aliver (4) Allnature (1) Alpecin (6) Angry Beards (13) Apple (18) Attitude (1) Axe (11) Be Lucent (5) Beggs (2) Better be bold (5) Beurer (3) Beviro (10) Bi-Oil (3) BioTech (2) Bioderma (2) Blendea (1) Botanic (6) Braun (5) Bulldog (27) Carnium Botanicals (1) Cemio (4) Cemio Red3 (1) Citronek (2) Clavin (2) Clinical (3) Concept (2) Copenhagen Grooming (18) Curaprox (1) CutisHelp (2) Czech Virus (1) D.R. Harris (45) DOVE MEN+CARE (5) Daily (3) Dermacol (1) Dove (1) EDO (6) ETA (3) Erboristica (9) Eric Favre (3) Exeltis (1) Extrifit (1) Flow (5) GS (1) Garmin (3) Garnier (2) Gillette (8) GreenFood Nutrition (6) GymBeam (3) JBL (11) Kvitok (2) L'Oréal Paris (31) L'Oréal Paris Elseve (1) LAMAX (25) Lilien (9) Lobey (3) Love is Perfect (1) MOVit Energy (4) Maxxwin (3) MedPharma (1) Medik8 (1) Mondo (2) Morgan’s (40) Mühle (3) Natios (2) Natu (1) Natura Siberica (17) Niceboy (42) Nivea (2) Nobilis Tilia (6) Novo C (1) NutriWorks (1) Oclean (2) Old Spice (3) Organic India (1) Organic Shop (5) PalmPerfect (1) Palmolive (3) Perform Erect (1) Pharma Activ (3) Philips (1) Philips Sonicare (3) Proraso (3) Prostenal (2) Puravia LABS (1) Pythie (1) Revix (1) Revolution (3) Rexona (3) Rexona Men (5) SA.AL&CO (8) SHOKZ (5) Saloos (1) Samsung (4) Samsung (1) Sebamed (2) Sencor (8) Serafin (1) Swanson (2) Tesla (4) TrueLife (17) Valavani (2) Vegall Pharma (1) Vellena (1) VemoHerb (2) Venira (2) Verra (1) Vichy (7) Viridian (1) VivaPharm (2) Vivaco (2) Weleda (5) Wilkinson Sword (8) Wolfberry (4) Yves Rocher (6) Zerex (6)
249 Kč264 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Sprchový gel Hoggar 200 ml
12,45 Kč / 10 ml
239 Kč
Original voda po holení se svěží kořeněnou vůní 1 x 100 ml
23,90 Kč / 10 ml
239 Kč
UOMO Výživný olej s vitaminem E na vousy 30 ml
79,67 Kč / 10 ml
239 Kč
UOMO Pleťové hydratační mléko na pleť a vousy 50 ml
47,80 Kč / 10 ml
229 Kč
WhiteWater voda po holení se svěží vůní 100 ml
22,90 Kč / 10 ml
229 Kč259 Kč
-11 %
Šampon s indickou dřevitou vůní 250 ml
9,16 Kč / 10 ml
229 Kč
Super intenzivní krém proti vráskám Medvědí síla 50 ml
45,80 Kč / 10 ml
224 Kč239 Kč
-6 %
Pudr na kule Puffer, sit & chill 57 g
392,98 Kč / 100 g
219 Kč
Super tonizující krém na obličej Síla vlka 50 ml
43,80 Kč / 10 ml
219 Kč229 Kč
-4 %
Šampon na vlasy Jack Saloon 250 ml
8,76 Kč / 10 ml
Dárky pro muže - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dárky pro muže - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dárky pro muže - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: Withings Scanwatch 38mm Bílá
5 / 7x
Ak chcete fitness tracker/smart hodinky, ktoré vyzerajú ako normálne hodinky a hodia sa k formálnemu oblečeniu, tak Withings sú dobrá voľba. Zároveň je to najlacnejší tracker s meraním EKG (okrem staršieho modelu Withings Move ECG, ale ten má plastové "sklíčko", čo je veľké mínus).

Recenze produktu: Sencor SOC 1100SL zubní kartáček
5 / 9x
Používam už dlhší čas a som veľmi spokojný. Výdrž batérie je vynikajúca

Recenze produktu: LAMAX WatchY2 Řemínek černočervený
5 / 1x
Balíček přišel presne tak jak bylo uvedeno. Žádné nutné domahani se balíčku jako u jiných společnosti apod.

Recenze produktu: Ipsuum Maska Exfoliační na nohy (1 pár) 40 ml
5 / 3x
Až ne nepraktické ponožky, které je nutné velmi opatrně navléknout, aby neunikla tekutina, případně se neroztrhly, hodnotím kladně. Oblékám přes ně ještě ponožky. Kůže se po pár dnech začne pomalu odlupovat. Nohy jsou pak krásně hebké.

Recenze produktu: Old Spice Lumberjack Dárková sada pro muže s vůní přímořských citrusů a květů 2 ks
5 / 1x
Skvělý jako dárek

Recenze produktu: Aeno Elektrický kartáček DB6 černý
5 / 5x
Skvelá kefka, dlho vydrží nabitá, dobre čistí zuby.

Recenze produktu: Huawei Watch GT 2 Pro Night Black
5 / 12x
Jsou sice trošku těžší ale super spokojenost ????
Nahoru


