- Tipy na dárky
- Dárky pro muže
Dárky pro muže
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Vlastnosti
Bez sóji (1) BIO (27) EKO (22) Vegan (69) Přírodní (93) Pro vegetariány (20) Bez chemie (1) Bez konzervačních látek (27) Antibakteriální (6) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (7) Bez palmového oleje (2) 100% recyklovatelná nádoba (11) Bez parafínu (19) GMO-free (18) Bez cukru (4) Bez přidaného cukru (3) Bez sladidel (1) Recyklovatelné (24) Netestované na zvířatech (39) Rozložitelnost v přírodě (6) Dermatologicky testováno (17) Bez alkoholu (15) Bez BPA (5) Bez barviv (43) Bez laktózy (5) Bez parabenů (44) Bez parfemace (25) Bez silikonu (28) Bez sulfátů (SLS, SLES) (24) Chladivý (6) Hydratační (129) Hypoalergenní (11) Na noc (1) Nekomedogenní (6) Netoxické (3) Ochranný (36) Proti stárnutí (6) Proti vráskám (12) Regenerační (42) Revitalizační (9) Sensitive (9) UV filtr (1) Voděodolné (32) Vyhlazující (9) Zklidňující (54) Vodotěsný (16) Dezinfekční (1) Vyživující (47)
Značky
ADVANCE (5) Adiel (4) Aeno (1) Alavis (1) Aliver (4) Allnature (1) Alpecin (6) Angry Beards (13) Apple (17) Attitude (1) Axe (11) Be Lucent (5) Beggs (2) Better be bold (5) Beurer (3) Beviro (10) Bi-Oil (3) BioTech (2) Bioderma (2) Blendea (1) Botanic (6) Braun (5) Bulldog (27) Carnium Botanicals (1) Cemio (4) Cemio Red3 (1) Citronek (2) Clavin (2) Clinical (3) Concept (2) Copenhagen Grooming (18) Curaprox (1) CutisHelp (2) Czech Virus (1) D.R. Harris (45) DOVE MEN+CARE (5) Daily (3) Dermacol (1) Dove (1) EDO (6) ETA (3) Erboristica (9) Eric Favre (3) Exeltis (1) Extrifit (1) Flow (5) GS (1) Garmin (3) Garnier (2) Gillette (8) GreenFood Nutrition (6) GymBeam (3) JBL (11) Kvitok (2) L'Oréal Paris (31) L'Oréal Paris Elseve (1) LAMAX (25) Lilien (9) Lobey (3) Love is Perfect (1) MOVit Energy (4) Maxxwin (3) MedPharma (1) Medik8 (1) Mondo (2) Morgan’s (40) Mühle (3) Natios (2) Natu (1) Natura Siberica (17) Niceboy (42) Nivea (2) Nobilis Tilia (6) Novo C (1) NutriWorks (1) Oclean (2) Old Spice (3) Organic India (1) Organic Shop (5) PalmPerfect (1) Palmolive (3) Perform Erect (1) Pharma Activ (3) Philips (1) Philips Sonicare (3) Proraso (3) Prostenal (2) Puravia LABS (1) Pythie (1) Revix (1) Revolution (3) Rexona (3) Rexona Men (5) SA.AL&CO (8) SHOKZ (5) Saloos (1) Samsung (4) Samsung (1) Sebamed (2) Sencor (8) Serafin (1) Swanson (2) Tesla (4) TrueLife (17) Valavani (2) Vegall Pharma (1) Vellena (1) VemoHerb (2) Venira (2) Verra (1) Vichy (7) Viridian (1) VivaPharm (2) Vivaco (2) Weleda (5) Wilkinson Sword (8) Wolfberry (4) Yves Rocher (6) Zerex (6)
309 Kč
2+1 ZDARMA
Sprchový gel na tělo a vlasy Bois De Sauge 200 ml
15,45 Kč / 10 ml
111 Kč
Sensitive Face Wash čisticí gel pro citlivou pleť 150 ml
7,40 Kč / 10 ml
129 Kč139 Kč
-7 %
Peppermint & Eucalyptus Natural Deodorant 75 ml
17,20 Kč / 10 ml
439 Kč
Tribulus Terrestris 240 kapslí
NutraRating hodnotí kvalitu složení produktu.
NutraRating
A+
A
B
C
D
3,66 Kč / 1 denní dávku
84 Kč
Šampon pro všechny typy vlasů Blackwood a máta 280 ml
3,00 Kč / 10 ml
86 Kč
Xtreme3 Sensitive Comfort jednorázový holicí strojek 4 ks
21,50 Kč / 1 ks
122 Kč162 Kč
-25 %
Men Expert Wake-up boost čisticí gel 100 ml
16,20 Kč / 10 ml
132 Kč
Anti-Dandruff Shampoo - šampón na vlasy proti lupům 300 ml
4,40 Kč / 10 ml
84 Kč112 Kč
-25 %
Men Expert Magnesium Defense sprchový gel 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
92 Kč123 Kč
-25 %
Men Expert Styling pro rozcuchané vlasy, 75 ml
16,40 Kč / 10 ml
67 Kč89 Kč
-25 %
Men Expert Magnesium Defense deo sprej 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
Dárky pro muže - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dárky pro muže ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dárky pro muže lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: Withings Scanwatch 38mm Bílá
5 / 7x
Ak chcete fitness tracker/smart hodinky, ktoré vyzerajú ako normálne hodinky a hodia sa k formálnemu oblečeniu, tak Withings sú dobrá voľba. Zároveň je to najlacnejší tracker s meraním EKG (okrem staršieho modelu Withings Move ECG, ale ten má plastové "sklíčko", čo je veľké mínus).

Recenze produktu: Sencor SOC 1100SL zubní kartáček
5 / 9x
Používam už dlhší čas a som veľmi spokojný. Výdrž batérie je vynikajúca

Recenze produktu: LAMAX WatchY2 Řemínek černočervený
5 / 1x
Balíček přišel presne tak jak bylo uvedeno. Žádné nutné domahani se balíčku jako u jiných společnosti apod.

Recenze produktu: Ipsuum Maska Exfoliační na nohy (1 pár) 40 ml
5 / 3x
Až ne nepraktické ponožky, které je nutné velmi opatrně navléknout, aby neunikla tekutina, případně se neroztrhly, hodnotím kladně. Oblékám přes ně ještě ponožky. Kůže se po pár dnech začne pomalu odlupovat. Nohy jsou pak krásně hebké.

Recenze produktu: Old Spice Lumberjack Dárková sada pro muže s vůní přímořských citrusů a květů 2 ks
5 / 1x
Skvělý jako dárek

Recenze produktu: Aeno Elektrický kartáček DB6 černý
5 / 5x
Skvelá kefka, dlho vydrží nabitá, dobre čistí zuby.

Recenze produktu: Huawei Watch GT 2 Pro Night Black
5 / 12x
Jsou sice trošku těžší ale super spokojenost ????
Nahoru


