Léky na dermatologické problémy - Canespor (2 produktů)

V této kategorii najdete veškeré volně dostupné léky, které pomáhají uzdravit vaši poškozenou pokožku. Tablety, masti, krémy i další prostředky na vnitřní i vnější použití jsou vhodné pro alergiky, lidi, trpící nejrůznějšími ekzémy a vyrážkami, ale také pro pacienty po chirurgických zákrocích.

 Zobrazit více

V této kategorii najdete veškeré volně dostupné léky, které pomáhají uzdravit vaši poškozenou pokožku. Tablety, masti, krémy i další prostředky na vnitřní i vnější použití jsou vhodné pro alergiky, lidi, trpící nejrůznějšími ekzémy a vyrážkami, ale také pro pacienty po chirurgických zákrocích.

Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na lékárně skrze stránky erecept.cz.

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Analergin a Claritine. V případě, že jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, podívejte se také na kategorie Dezinfekce kůže, Ekzémy a lupénka, Hojení ran a vředů, Kožní mykózy a Léčba akné. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Analergin Neo 5 mg 20 tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Léky na dermatologické problémy - Canespor - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na dermatologické problémy - Canespor ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na dermatologické problémy - Canespor lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Acyclostad 50 mg/g krém 5 g
5 / 2x
Skvělý
Recenze produktu: Balneum Hermal F tekutina 500 ml
5 / 3x
Super
Recenze produktu: Ajatin Profarma Tinktura s mechanickým rozprašovačem 25 ml
5 / 7x
Používám jak na sebe tak na syna. Před několika lety jsem ji dostala od kamarádky a od té doby na ni nedám dopustit. Dezinfekce nepálí a má rozprašovač, takže je i snadná její aplikace. Barva tekutiny je sice žlutá, ale po zaschnutí nebarví. Menší balení člověk může nosit všude s sebou (na výlety) - vejde se i do malé kabelky. Cena je taky příznivá. Můžu doporučit ! jinou doma nepoužíváme
Recenze produktu: Claritine 10mg 30 tablet
5 / 3x
Když očekávám velkou pilovou zátěž tak si beru tabletku a pomáhá mi. Každodenní užívání bych ale nedoporučil.
Recenze produktu: Herpesin 5% dermální krém 5 g
5 / 19x
Spokojenost s účinkem.
Recenze produktu: Skinoren 200 mg 30 g
5 / 4x
Jediný krém co pomáhá synovi na těžké akné, vyzkoušel už vše možné a jedině po tomto krému se mu pleť znatelně lepší, kupuji už po několikáté.
Recenze produktu: Betadine kožní roztok 30 ml
5 / 30x
Nepálí ani nestipe
Recenze produktu: Bepanthen ® krém 30 g
5 / 4x
Funguje výborně i na spaleniny od slunicma
Recenze produktu: Herbadent Masážní roztok 25 ml
5 / 15x
:-)
Recenze produktu: Octicide Kožní sprej, roztok 50 ml
5 / 2x
Objevila jsem teprve nedávno, jsem nad míru spokojená, vůbec neštípe a hlavně nebarví. Dobře se aplikuje. Může se používat neředěný na drobné ranky, a to bez omezení věku. Osobně jsem zkoušela na popáleninu, dceři na odřené koleno, krásně se zahojilo. Doporučuji, maximální spokojenost.

Podívejte se na produkty z kategorie Pokožka seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Pokožka. V kategorii Pokožka najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.