Nejlepší Dětské teploměry do vaničky (5 produktů)

Děti a zvláště novorozenci mají velmi citlivou pokožku. Proto musíme být při přípravě koupele velmi obezřetní. Bez teploměru by se mohlo snadno stát, že teplotu vody neodhadnete správně a miminku bude koupání nepříjemné. Teploměr do vody zajistí, …

Zobrazit více

Děti a zvláště novorozenci mají velmi citlivou pokožku. Proto musíme být při přípravě koupele velmi obezřetní. Bez teploměru by se mohlo snadno stát, že teplotu vody neodhadnete správně a miminku bude koupání nepříjemné. Teploměr do vody zajistí, že koupel nebude ani moc studená, ani moc horká. Zkrátka tak akorát.

Teplota vody při koupání miminka

Než začnete s koupacím rituálem, vytopte místnost na příjemných 24-25 °C. Ideální teplota vody by se měla pohybovat okolo 37 °C. To si vždy ověříte pomocí dětského teploměru do vody. Měření teploty vody vlastním loktem se nedoporučuje s ohledem na to, že dospělí mají mnohem odolnější kůži a odhad nemusí být správný.

Dětské teploměry mají jednoduché zpracování, přehledné a čitelné stupnice, jejich používání je proto bezpečné a snadné. V naší nabídce najdete, jak minimalistické teploměry, tak zábavné barevné varianty, které poslouží i jako hračka. Z koupání se stane rázem velká zábava.

Zákazníci si oblíbili značky Suavinex, Nuk a Shnuggle. Nejlépe hodnoceným produktem je Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundový.

Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundový

Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundový

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.

BabyOno Teploměr do vody - koala

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.

Nuk Teploměr do koupele Oceán

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.

Suavinex Teploměr do vany Hygge - Zelený 1 ks

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.

Shnuggle Pebbly Digitální teploměr do vody

Můžete mít za 3 dny v pondělí 22. 7.
Banner
Banner
Nejlepší Dětské teploměry do vaničky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Dětské teploměry do vaničky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Dětské teploměry do vaničky lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: BabyOno Teploměr do vody - koala
5 / 3x
není co vytknout
Recenze produktu: Canpol babies Teploměr do vany kachnička
5 / 13x
Pro mě jako prvorodičku to byla v mojí hlavě potřebná věc. Nakonec tu samou funkci kterou splnil, dokáže udělat i loket. Jako pomocník super, ale nakonec člověk přijde na to, že ho úplně nepotřebuje
Recenze produktu: BabyOno Teploměr do vody, šedý
5 / 3x
krásný
Recenze produktu: Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundový
4.9 / 59x
s produktem jsem moc spokojená a nejen já, ale i celá moje rodina. Všem doporučuji výrobek koupit.
Recenze produktu: Canpol babies Teploměr do vany pejsek/kočička
4.9 / 10x
Nedopprucuji. Uvnitr teplomeru se usazuje plisen, ktera se nasledne pri zatrepani s teploměrem jednoduse dostane do vody.
Recenze produktu: Nuk Teploměr do koupele Oceán
4.8 / 10x
S teploměrem se dobře pracuje, rychle měří, a stupnice je přehledná a opatřená značkou ideální teploty vody. Jednoduché použití.
Recenze produktu: Luma Digitální koupací teploměr Light Grey
3.5 / 2x
Teplomer by byl super, ma pekny design, automaticky se zapne po vlozeni do vody, displej je dobre citelny a barevne podsviceny podle teploty. Je mozne ho snadno rezebrat a pripadne vysusit po pouziti. Bohuzel ma ale pro teplomer zasadni vadu - konstantne pri mereni ukazuje o 1.5 az 2 stupne celsia nizsi teplotu. I po delsim mereni ukazuje az o 2 stupne mene nez jine teplomery (zkousel jsem ruzne - laserovy, detsky... vsechny ukazaly cca o 2 stupne vyssi teplotu vody).

Kategorii Dětské teploměry do vaničky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské teploměry do vaničky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské teploměry do vaničky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.