Dětské teploměry do vaničky - Canpol babies (0 produktů)

Děti a zvláště novorozenci mají velmi citlivou pokožku. Proto musíme být při přípravě koupele velmi obezřetní. Bez teploměru by se mohlo snadno stát, že teplotu vody neodhadnete správně a miminku bude koupání nepříjemné. Teploměr do vody zajistí, …

Zobrazit více

Děti a zvláště novorozenci mají velmi citlivou pokožku. Proto musíme být při přípravě koupele velmi obezřetní. Bez teploměru by se mohlo snadno stát, že teplotu vody neodhadnete správně a miminku bude koupání nepříjemné. Teploměr do vody zajistí, že koupel nebude ani moc studená, ani moc horká. Zkrátka tak akorát.

Teplota vody při koupání miminka

Než začnete s koupacím rituálem, vytopte místnost na příjemných 24-25 °C. Ideální teplota vody by se měla pohybovat okolo 37 °C. To si vždy ověříte pomocí dětského teploměru do vody. Měření teploty vody vlastním loktem se nedoporučuje s ohledem na to, že dospělí mají mnohem odolnější kůži a odhad nemusí být správný.

Dětské teploměry mají jednoduché zpracování, přehledné a čitelné stupnice, jejich používání je proto bezpečné a snadné. V naší nabídce najdete, jak minimalistické teploměry, tak zábavné barevné varianty, které poslouží i jako hračka. Z koupání se stane rázem velká zábava.

Zákazníci si oblíbili značky Suavinex, Nuk a Shnuggle. Nejlépe hodnoceným produktem je Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundový.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Dětské teploměry do vaničky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské teploměry do vaničky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské teploměry do vaničky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.