Dětské vlhčené ubrousky - Dermatologicky testováno (15 produktů)

Čisticí dětské vlhčené ubrousky pro děti jsou nejen nezbytným pomocníkem, ale při vhodné volbě mají také příznivý účinek na jemnou dětskou pokožku.

Mohou přinést úlevu při podráždění kůže plenkami a zajišťují její dokonalé očištění. V dnešní době není nezvyklé, že jsou doplněny o různé minerální a vitamínové zdroje pokožky.

Zobrazit více

Čisticí dětské vlhčené ubrousky pro děti jsou nejen nezbytným pomocníkem, ale při vhodné volbě mají také příznivý účinek na jemnou dětskou pokožku.

Mohou přinést úlevu při podráždění kůže plenkami a zajišťují její dokonalé očištění. V dnešní době není nezvyklé, že jsou doplněny o různé minerální a vitamínové zdroje pokožky.

Jsou vhodné jak pro přebalování, tak také pro čištění rukou. Vlhčené ubrousky mívají moderní maminky stále po ruce. Nikdy nevíte jak dopadne obyčejný krátký výlet s miminkem, často se vám "nehoda" stane daleko od vodovodního kohoutku.

Dětské vlhčené ubrousky kůži miminka snadno a důkladně čistí. Dětské ubrousky jsou dermatologicky testované, s vyváženým pH a bez alkoholu.

Můžete si vybrat mezi dětskými papírovými ubrousky bez přísad, které výrobci označují nejčastěji jako "pure" a sérii aromatizovaných a jinak upravených výrobků. Sušší pokožka děťátka vyžaduje speciální péči, která ji dokáže bohatě zavlažit a příjemně zjemnit. Proto se testovaných přidaných látek nemusíte obávat.

Nabízíme mimo jiné i boxy s kombinací čistících ubrousků, plen, podložek a dalších hygienických potřeb pro každé miminko.

Uživatelé si oblíbili značky Pampers, HiPP a Linteo. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Klorane Bebe jemné čistící ubrousky 70 ks.

Banner
Dětské vlhčené ubrousky - Dermatologicky testováno - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské vlhčené ubrousky - Dermatologicky testováno ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské vlhčené ubrousky - Dermatologicky testováno lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Linteo Vlhčené ubrousky KIDS creative 15 ks
5 / 1x
Výborná pomůcka.
Recenze produktu: Linteo Vlhčený toaletní papír KIDS splachovatelný 2 x 50 ks
5 / 1x
dobré
Recenze produktu: Bella Mamma dětské vlhčené ubrousky 64 ks
5 / 4x
Super
Recenze produktu: Huggies ® Vlhčené ubrousky Single All Over Clean 56 ks
5 / 1x
Všechny vlhčené ubrousky od značky Huggies jsou prostě TOP ????. Jedinečný měkkoučký materiál jaký jsem ještě u žádné jiné značky neviděla.
Recenze produktu: Pampers Pampers Harmonie Coconut vlhčené ubrousky 18 x 44 ks
5 / 2x
Nakupujeme pravidelně už pro druhé dítě, napuštěné kokosovým olejem jsou lepší než obyčejné, příjemné neagresivní bez aditiv. Doporučuji
Recenze produktu: Moltex Pure & Nature EKO vlhčené ubrousky na bázi vody 60 ks
5 / 2x
Doporučuji
Recenze produktu: HiPP BABYSANFT Vlhčený toaletní papír ULTRA SENSITIVE 50 ks
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Waterwipes 100% BIO odbouratené ubrousky 540 ks
5 / 2x
Dražší ubrousky, které svou cenu bohatě vyváží složením. 1 balíček mi vydrží 3-5 dní, podle miminka :) Mají i pár much- vzhledem ke složení po sobě jednotlivé ubrousky nekloužou-> jsou fakt špatně od sebe a nezřídka vytáhnete z balíku klidně 5 ubrousků přilepených k sobě. Také vzhledem ke složení ponechaný ubrousek na vzduchu dost rychle uschne. To není nevýhoda, prostě se to děje. Celé balení mi ještě nikdy nevyschlo- výrobce uvádí, že načaté (zalepené) balení by mělo vydržet 14 dní... tak dlouho nám balík nikdy nezbyl :D
Recenze produktu: Dooky Uzávěr na vlhčené ubrousky Grey Card
5 / 3x
Nejlepší vychytávka na vlhčené ubrousky, které nemají plastový kryt. Skvěle drží a těsní, opakované použití, za mě top a super pomocník.
Recenze produktu: Miléne ubrousky dětské toaletní extra soft 72ks 72 ks
5 / 2x
.

Kategorii Dětské vlhčené ubrousky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské vlhčené ubrousky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dětské vlhčené ubrousky najdete mezi prvními.