Extra bezpečné kondomy - nejkvalitnější produkty (0 produktů)

Klíčem ke zdravému vztahu je otevřená komunikace v páru. A to platí i co se milostného života týče. Než se partneři pustí do sexuální aktivity, měl by proběhnout rozhovor na téma používání kondomů nebo hormonální antikoncepce. Vyžadovat zvýšenou …

Zobrazit více

Klíčem ke zdravému vztahu je otevřená komunikace v páru. A to platí i co se milostného života týče. Než se partneři pustí do sexuální aktivity, měl by proběhnout rozhovor na téma používání kondomů nebo hormonální antikoncepce. Vyžadovat zvýšenou bezpečnost je zcela legitimní a správné. Používáním kondomů můžete předejít nepříjemným pohlavně přenosným chorobám a samozřejmě i neplánovanému otěhotnění. 

Extra bezpečné kondomy se vyrábí ze silnějšího latexu a jsou podpořeny zvýšenou lubrikací. Nedostatečná vlhkost nebo lubrikace při styku je nejčastější příčinou poškození kondomu. Prezervativy v této kategorii jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální ochranu a zároveň zachovaly stoprocentní komfort.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Durex Extra Safe 3 ks. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Durex.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Extra bezpečné kondomy seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Extra bezpečné kondomy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Extra bezpečné kondomy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.