IPL epilátory - Digitální displej (2 produktů)

IPL (Intense Pulsed Light) epilátor je zařízení na odstraňování nežádoucího ochlupení, které používá světelné pulzy k zničení kořínků ochlupení. Princip fungování je podobný jako u laserové epilace, ale místo jednoho silného laserového paprsku …

Zobrazit více

IPL (Intense Pulsed Light) epilátor je zařízení na odstraňování nežádoucího ochlupení, které používá světelné pulzy k zničení kořínků ochlupení. Princip fungování je podobný jako u laserové epilace, ale místo jednoho silného laserového paprsku používá IPL epilátor různé široké spektrum světla, které proniká do pokožky a zasahuje kořínky ochlupení.

Při použití IPL epilátoru se světelné pulzy vysílají na ochlupení v různých cyklech, aby se dosáhlo úplného zničení kořínků. IPL epilace je vhodná pro různé části těla, včetně nohou, podpaží, obličeje, zad a bikinové oblasti.

Výhody použití IPL epilátoru jsou následující:

  • Dlouhodobé výsledky: IPL epilace může způsobit trvalé odstranění ochlupení, což znamená, že se nebudou znovu objevovat.
  • Rychlost: IPL epilace může být rychlejší než jiné způsoby odstraňování ochlupení, jako je například voskování nebo depilace krémem.
  • Snadnost použití: IPL epilátory jsou relativně snadno použitelné, a to i v domácím prostředí.
  • Bezbolestnost: IPL epilace je obvykle bezbolestná a méně traumatická pro pokožku než jiné způsoby odstraňování ochlupení, jako je například holení.
  • Nicméně, je důležité si uvědomit, že IPL epilace může být účinná pouze na tmavším ochlupení a na světlejší pokožce. Naopak, na světlejším ochlupení a tmavší pokožce se může dosáhnout menší účinnosti a rizika nežádoucích účinků jsou vyšší. Proto je důležité pečlivě zvážit možnosti a poradit se s odborníkem před použitím IPL epilátoru.

V této kategorii IPL epilátory je k dispozici 26 produktů, u 11 získate dopravu až domů zdarma. Uživatelé si oblíbili značky Braun. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Braun Silk-expert PRO PL5147 IPL epilátor. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Braun IPL.

TrueLife BELLE IPL E5 epilátor

Můžete mít zítra
5 499 Kč

Concept IL5020 IPL epilátor Perfect Skin Pro anti age

Můžete mít zítra
Akce: 1 rok záruky NAVÍC + 3 % z ceny na dobrou věc
IPL epilátory - Digitální displej - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty IPL epilátory - Digitální displej ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie IPL epilátory - Digitální displej lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
5 / 3x
Naozaj super produkt. Treba ale myslieť na to, ze neodstraňuje chĺpky, ale spomaluje ich rast.
Recenze produktu: Beurer IPL 8500 epilátor / 3 letá záruka
5 / 3x
Absolutní spokojenost. Uz po prvnim osetrení je znát zmena
Recenze produktu: Braun Silk Expert Pro 5 PL5154, IPL pro ženy, přístroj na dlouhodobé odstranění chloupků, bílá/zlatá
5 / 2x
super rychlé dodání - velmi příjemný kontakt - IPL zařízení je top, jak je popsáno. nejlepší poměr cena-výkon. určitě brzy znovu!
Recenze produktu: Philips Lumea Epilátor Advanced IPL BRI920/00
5 / 1x
Bohužel nemůžu hodnotit produkt jelikož je to vánoční dárek pro manželku. Ale věřim že bude nadmíru spokojená.
Recenze produktu: TrueLife BELLE IPL E3 epilátor
4.9 / 9x
Bezbolestivá a rychlá depilace.
Recenze produktu: Braun Epilátor Silk-expert PRO PL5054 IPL
4.9 / 33x
Nejlepší investice mého života! Kdo má tmavé chloupky, trápí ho po oholení "jahodové nohy" a v měsících, kdy chcete mít nohy odhalené, by jste se mohli holit každý den - neváhejte! Akumulátorové přístroje od konkurence nedoporučuji - při delším pobytu ve skříni bez používání, bez nabíjení, došlo k úplnému vybití a přístroj jsem mohla vyhodit (ano, částečně i mojí vinou, protože čtu manuály zásadně až po uplynutí záruční doby). Ani frekvence záblesků nebyla u konkurence taková. Chce to samozřejmě trochu trpělivosti, ale tento přístroj hodnotím jako zázrak.
Recenze produktu: Braun Silk-expert Pro PL5149 IPL epilátor
4.9 / 33x
Doporučuji
Recenze produktu: Braun Silk-expert Pro PL5243 IPL epilátor
4.9 / 33x
Porovnanie cena kvalita a vykon je opodstatnene. Zariadenie splna moje ocakavania viac ako som dufala. Vrelo odporucam.
Recenze produktu: TrueLife BELLE IPL E5 epilátor
4.8 / 8x
Depilace rukou, nohou i dalších různých částí těla. Navíc to není nijak bolestné ani nepříjemné.

Produkty z kategorie IPL epilátory jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii IPL epilátory. Nebo se podívejte na produkty z kategorie IPL epilátory seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.