- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10%
Cena
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
289 Kč
260 Kč s
Pleťová esence 7% AHA proti černým tečkám 100 ml
28,90 Kč / 10 ml
629 Kč
566 Kč s
Hydraphase HA pro redukci otoků očí 15 ml
419,33 Kč / 10 ml
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
499 Kč
449 Kč s
Lipikar Syndet Krémový sprchový gel proti podráždění 400 ml
12,48 Kč / 10 ml
529 Kč
476 Kč s
Effaclar Adstringentní pleťová voda 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Ultra-hydratační pleťové mléko bez oleje 100 ml
30,90 Kč / 10 ml
709 Kč
638 Kč s
Pleťová voda 2v1 pro minimalizaci pórů 100 ml
70,90 Kč / 10 ml
327 Kč409 Kč
-20 %
286 Kč s
Intenzivní odličovač očí 125 ml
32,72 Kč / 10 ml
409 Kč
368 Kč s
Fyziologický deodorant 24H Roll-on 50 ml
81,80 Kč / 10 ml
419 Kč
377 Kč s
Effaclar Čistící pěnový gel 200 ml
20,95 Kč / 10 ml
269 Kč
242 Kč s
Lipikar Xerand Výživný krém na ruce 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
549 Kč
494 Kč s
Zklidňující tonikum na citlivou pleť 200 ml
27,45 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Zklidňující pleťový krém Centella Blemish 30 g
1 030,00 Kč / 100 g
127 Kč159 Kč
-20 %
111 Kč s
Eau Thermale Termální voda ve spreji 50 ml
31,80 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
