Aktuální kampaně Pilulka - Dermatologicky testováno
Cena
Akce a slevy
Značky
A-Derma (10) Aquaint (1) Attitude (16) Australian Gold (7) Aveeno (2) Avène (9) Beaphar (1) Beggs (3) Bella (4) Bioalis (1) Biodance (2) Bioderma (23) Blistex (1) Bohemian Cosmetics (3) Borotalco (6) CLEANLY eco (1) Cemio (1) CeraVe (32) Chicco (26) DOVE MEN+CARE (1) Dermacol (23) Dermarays (3) Dermedic (2) Dettol (2) Dr. Jart+ (2) Ducray (5) Eco by Naty (1) Ecover (1) Erboristica (4) Eucerin (1) Garnier (8) GoWipes (3) HiPP (5) Huggies® (5) Institut Esthederm (1) Just Green Organic (3) Klorane (1) Kolorky (5) Kundal (1) L'Oréal Paris (2) La Roche-Posay (24) Ladival (2) Lansinoh (1) Linteo (1) Lobey (9) Luba (2) Max Factor (2) Maybelline New York (5) Medela (1) Mizon (42) Moddia Baby (7) Moltex (2) Moomin baby (2) Mustela (6) MyRoyalBaby (4) NAÏF (3) Naty (3) Nip+Fab (1) Nizoral (1) Olaplex (1) Palmolive (2) Pampers (7) Patyka (2) Petit Chêne (3) ProtecSom (1) Purity Vision (1) Rexaline (1) Rexona (6) Rexona Men (6) SAF Fiorentino (7) SVR (8) Saloos (4) Scandinavian Biolabs® (1) Sebamed (1) Sesderma (4) Some by mi (1) Spaderm (1) Tena (18) Therabody (2) Tierra Verde (2) Venira (2) Vichy (13) Waterwipes (1) Weleda (32) Wilkinson Sword (1) Yves Rocher (24) femfresh (1)
Vlastnosti1
100% rozpustný obal kapsle (3) Bez fluoridu (16) Bez minerálních olejů (49) Bez nanočástic (2) Bez peroxidu (2) Bez sóji (41) Certifikované produkty v souladu s antidopingovými pravidly WADA (1) BIO (519) EKO (126) Vegan (846) Přírodní (918) Pro vegetariány (149) V těhotenství (79) Při kojení (72) Bez chemie (97) Bez konzervačních látek (339) Antibakteriální (75) Antistatický (23) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (419) Zero waste (3) Bez palmového oleje (124) Bez amoniaku (1) 100% recyklovatelná nádoba (115) Bez parafínu (18) GMO-free (73) RAW (38) Bez cukru (95) Bez přidaného cukru (225) Bez sladidel (66) Bez aspartamu (sladidlo) (14) Bez přidané soli (25) Recyklovatelné (95) Netestované na zvířatech (254) Rozložitelnost v přírodě (39) Dermatologicky testováno (508) Při cukrovce (12) Bez alkoholu (115) Antikolikové (16) Bez BPA (184) Bez barviv (459) Bez formaldehydu (9) Bez kofeinu (42) Bez laktózy (186) Bez mýdla (32) Bez parabenů (372) Bez parfemace (370) Bez silikonu (161) Bez sulfátů (SLS, SLES) (140) Chladivý (60) Hydratační (1 057) Hypoalergenní (354) Hřejivý (40) Na noc (36) Nekomedogenní (99) Netoxické (52) Ochranný (379) Proti stárnutí (81) Proti vráskám (175) Regenerační (494) Revitalizační (104) S příchutí (104) Sensitive (169) UV filtr (156) Voděodolné (259) Vyhlazující (140) Zklidňující (419) Kosher (4) Vodotěsný (29) Dezinfekční (25) Antivirový (4) Vyživující (308) Vhodné pro čističky odpadních vod (1) Ionizační (14)
Velikost balení
389 Kč
311 Kč s akcí: Sleva 20 %
XeraCalm A.D relip.mycí olej náplň 400 ml
9,73 Kč / 10 ml
449 Kč
359 Kč s akcí: Sleva 20 %
Exomega Zklidňující čisticí gel 200 ml
22,45 Kč / 10 ml
419 Kč
Hyalugen water toner s kolagenem a hyaluronem 130 ml
32,23 Kč / 10 ml
899 Kč
Trvale nízko
Premium Care Velikost 7, 15kg+, 64 ks
14,05 Kč / 1 ks
209 Kč
SUN Voděodolný zvláčňující krém na opalování SPF50, 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
149 Kč
8H Lip Liner Affair Krémová tužka na rty 2, 1.26 g
11 825,40 Kč / 100 g
419 Kč
335 Kč s akcí: Sleva 20 %
Kelual DS Zklidňující krém 40 ml
104,75 Kč / 10 ml
Aktuální kampaně Pilulka - Dermatologicky testováno - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Aktuální kampaně Pilulka - Dermatologicky testováno ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Aktuální kampaně Pilulka - Dermatologicky testováno lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Nuxe Huile Prodigieuse Riche Zázračný olej 100 ml
5 / 2x
není pocit mastnoty

Recenze produktu: Sencor SOC 1100SL zubní kartáček
5 / 9x
Používam už dlhší čas a som veľmi spokojný. Výdrž batérie je vynikajúca

Recenze produktu: MycoMedica MycoChemo 180 tablet
5 / 1x
Při chemoterapii velký pomocník

Recenze produktu: Galmed Jitrocelový sirup s echinaceou a vitamínem C 310 g
5 / 5x
Super a cena dobrá....

Recenze produktu: Feel Eco čistič koupelen 5 l
5 / 2x
Výborný produkt, sila čistenia porovnateľná s skýmkoľvek ne-eko čističom kúpeľní, oproti niektorým dokonca oveľa lepšia.

Recenze produktu: Bornature Harmony 60 tablet
5 / 2x
Kdyby se udělalo výhodnější balení bylo by to super.

Recenze produktu: Marmelády s příběhem Borůvkový džem bez přidaného cukru 205 g
5 / 2x
Je skvělá, i když malinová je o fous lepší :-)

Recenze produktu: Haan Antibakteriální sprej na ruce ‒ Tranquil Camomile 30 ml
5 / 8x
HAAN
Nahoru



