Arginin - Perorálně - polyká se - nejkvalitnější produkty (1 produktů)

L-arginin je semisenciálna aminokyselina, což znamená, že není nutná ji přijímat ve stravě a naše tělo je schopno si ji syntetizovat i samy. Arginin je z potravin dostupný v celozrnné pšenici, v ořeších, semenech, mléčných výrobcích, drůbeži, …

Zobrazit více

L-arginin je semisenciálna aminokyselina, což znamená, že není nutná ji přijímat ve stravě a naše tělo je schopno si ji syntetizovat i samy. Arginin je z potravin dostupný v celozrnné pšenici, v ořeších, semenech, mléčných výrobcích, drůbeži, červeném mase a v rybách. Za normálních podmínek je tedy jeho příjem dostatečný. Doplňovat ho ve formě doplňku výživy je vhodné pro aktivní sportovce a kulturisty.

Výhody L-argininu

Výhody této aminokyseliny jsou odvozeny hlavně od jeho role v syntéze bílkovin a slouží jako prekurzor oxidu dusnatého, který má silné vazodilatační účinky, t.j. rozšiřuje cévy. Arginin je také důležitý pro buněčné funkce a vývoj svalové hmoty.

L-arginin pomáhá při růstu svalů, protože jeho přítomnost je nutná pro syntézu většiny bílkovin. Při zvětšení se svalu L-arginin vysílá signál do svalových buněk, což podporuje uvolňování růstového hormonu a napomáhá metabolismu tuků. Výsledkem tohoto mechanismu je posílena svalová hmota. Tím, že redukuje tukové zásoby pod pokožkou a podporuje růst svalů, pomáhá L-arginin zvýšit kondici a sílu.

Dalším přínosem hlavně pro nabírání svalové hmoty je podpora vytrvalosti a kondice. L-arginin je prekurzorem oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy uvolněním jejich cév, což má za následek snížený krevní tlak a zvýšení průtoku krve do svalů během tréninku. Vyšší přísun krve do svalů znamená zvýšený příjem kyslíku a živin, což pomáhá snížit poškození svalů, zvýšit regeneraci a poskytnout optimální výkon.

L-arginin má také příznivý vliv na náš imunitní systém. Dokáže zachytávat volné radikály a podporuje činnost imunitního systému.

Nežádoucí a vedlejší účinky L-Argininu

L-arginin je při užívání běžných dávek bezpečný a dobře snášen. Mezi nežádoucí účinky patří hlavně nadýmání, bolesti břicha, průjem, nízký krevní tlak a alergie. L-arginin nesmí užívat děti a těhotné a kojící ženy, a lidé užívající léky na krevní tlak a vazodilantáciu (na rozšíření cév, např. léky na podporu erekce).

Uživatelé hodnotí nejlépe značky GreenFood Nutrition.

Arginin - Perorálně - polyká se - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Arginin - Perorálně - polyká se - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Arginin - Perorálně - polyká se - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: GreenFood Nutrition Arginin 120 kapslí
5 / 2x
- zlepšení zdravotního stavu
Recenze produktu: Extrifit Arginine Peptides 500 mg 100 kapslí
5 / 1x
Byl jsem mile překvapen,pocit ohodnotím asi tak,napumpovanost která se dostavuje při tréninku po 40min tak s těmito peptidy se mi to běžně stává u 20min, někdy už se efekt dostává při ukončení zahřívání na tvrdý trénink tedy v samotném začátku tréninku
Recenze produktu: Nutrend Arginine 120 kapslí
5 / 1x
Jeden z těch lepších co jsem mel.
Recenze produktu: Maxxwin Arginine Maxx 1200, 90 kapslí
5 / 1x
Super produkt
Recenze produktu: Maxxwin Anabolic Booster 90 kapslí
4.8 / 12x
othe d0ddefo22d0f7doosueddede
Recenze produktu: GymBeam unflavored Arginine A.K.G 500 g
4.7 / 3x
vynikajúci doplnok ku proteinu
Recenze produktu: Extrifit Arginine AKG 1000 mg 100 kapslí
4.6 / 8x
Spokojenost. Koupím zase tyto
Recenze produktu: GymBeam Arginine A.K.G 900 mg 120 tab unflavored 120 ks
4.5 / 2x
Spokojnosť
Recenze produktu: Weider , Arginine X-plode, NO systém, 500 g
1 / 1x
Zboží jsem si objednal a po dvoudenním čekání na reakci jsem pilulce zavolal abych se dozvěděl ,ze objednány produkt obdrzim tak za osm dni.nedoporucuji těm ,kdo na takovou rychlost dodání nejsou taky tak zvyklý .lv

Produkty z kategorie L-Arginin jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii L-Arginin. V kategorii L-Arginin najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.