Lískové ořechy (2 produktů)

Lískové ořechy jsou plody lísky obecné a jako jediné ořechy pochází z Evropy. Můžeme je pojídat syrové, ale mnohem lépe stravitelné jsou po opražení na sucho nebo namočení ve vodě. Lískové oříšky jsou tradiční přísadou při pečení cukroví, sušenek …

Zobrazit více

Lískové ořechy jsou plody lísky obecné a jako jediné ořechy pochází z Evropy. Můžeme je pojídat syrové, ale mnohem lépe stravitelné jsou po opražení na sucho nebo namočení ve vodě. Lískové oříšky jsou tradiční přísadou při pečení cukroví, sušenek nebo různých moučníků. Oblíbené jsou i jako součást bohatých müsli směsí. Pokud si rádi smlsnete na sladkém, potěšíme vás například oříšky v čokoládě .

Lískový ořech a jeho vliv na zdraví

Zkuste vyměnit pytlík smažených brambůrků za ten s lískovými oříšky, vyměníte tak zároveň nezdravé tuky za ty zdravé. Uvidíte, co to bude za příjemnou změnu. Nejenže je to výživná a křupavá pochoutka, lískáče mají také blahodárné účinky na naše zdraví. Jsou zásobárnou nenasycených mastných kyselin, vitamínů řady B i E, minerálů a dalších látek, které jsou pro lidské tělo potřebné. Doporučují se při únavě a nechutenství k jídlu. Hrst lískových oříšků denně se zkrátka na našem zdraví pozitivně podepíše.

Jak oloupat lískové ořechy

Na Pilulce pořídíte jádra neloupaná i loupaná. Na oloupání lískových ořechů doma ale nic není. Máme pro vás jednoduchý recept.

  • Ořechy dáme do trouby na 150 stupňů a počkáme cca 10 minut, až jim popraská slupka.
  • Necháme je vychladnout a slupku jednoduše odrolíme. Pečením získají výraznější chuť.
  • Pokud je budeme mixovat ještě teplé, rychleji změní skupenství do tekuté formy.

 

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Natu. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Natu Lískové ořechy 200 g.

Snäksy Lískové ořechy 500 g

Můžete mít dnes

Natu Lískové ořechy 200 g

Můžete mít dnes
Lískové ořechy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lískové ořechy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lískové ořechy lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Snäksy Lískové ořechy 500 g
5 / 12x
Můj celkový dojem z oříšků je pozitvní, ačkoliv bylo pár věcí, které bych vylepšila. Balení se nedá znovu uzavřít, proto je třeba oříšky přesypat do uzavíratelné dózy. Oříšky mi chutnaly, ale popravdě na nich nebylo nic výjímečného. Prostě klasické, dobré oříšky :)
Recenze produktu: Diana Company Lísková jádra natural 500 g
5 / 1x
Výborné
Recenze produktu: Snäksy BIO Směs ořechů 300 g
5 / 4x
Kvalita
Recenze produktu: Bonitas BIO Lískové ořechy 500 g
4.6 / 11x
Ořechy byly plesnivé i přes to že trvanlivost byla do 25.7.2023
Recenze produktu: Diana Company Lísková jádra loupaná 12/14 100 g
4 / 2x
Diana lísková jádra loupaná jsou vynikající a u Pilulky jsou za dobrou cenu, mohu doporučit.

Produkty z kategorie Lískové ořechy jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. V kategorii Lískové ořechy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Lískové ořechy najdete mezi prvními.