L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (199) Sleva (5)
Značky
Hodnocení
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Forma
Věk
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Vegan (9) Přírodní (2) Bez parafínu (2) Netestované na zvířatech (5) Dermatologicky testováno (1) Bez alkoholu (8) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (10) Bez parfemace (4) Bez silikonu (5) Hydratační (60) Hypoalergenní (5) Na noc (3) Nekomedogenní (6) Ochranný (6) Proti stárnutí (8) Proti vráskám (17) Regenerační (12) Revitalizační (6) Sensitive (5) UV filtr (3) Voděodolné (27) Vyhlazující (18) Zklidňující (7) Vyživující (8)
Velikost balení
Péče o pleť
179 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 45+ denní krém 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match sjednocující kompaktní pudr 3D/3W Golden Beige 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
339 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 55+ duopack - denní + noční krém proti stárnutí pleti
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá voděodolná objemová řasenka pro objem řas 10.2 ml
351,96 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear 24H Foundation in a Powder 180 Rose Sand make-up v pudru, 9 g
3 544,44 Kč / 100 g
439 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser Retinol noční sérum na hluboké vrásky 30 ml
146,33 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Paletka 16 očních stínů Nudes of New York 18 g
1 994,44 Kč / 100 g
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive Skin Expert odličovací mléko 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
139 Kč151 Kč
-7 %
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 02 Soft Brown 4 g
3 475,00 Kč / 100 g
339 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Medium 4-5 tónující sérum 30 ml
113,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

