L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (199) Sleva (5)
Značky
Hodnocení
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Forma
Věk
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Vegan (9) Přírodní (2) Bez parafínu (2) Netestované na zvířatech (5) Dermatologicky testováno (1) Bez alkoholu (8) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (10) Bez parfemace (4) Bez silikonu (5) Hydratační (60) Hypoalergenní (5) Na noc (3) Nekomedogenní (6) Ochranný (6) Proti stárnutí (8) Proti vráskám (17) Regenerační (12) Revitalizační (6) Sensitive (5) UV filtr (3) Voděodolné (27) Vyhlazující (18) Zklidňující (7) Vyživující (8)
Velikost balení
Péče o pleť
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 110 Toasted Sunlight 9 g
2 433,33 Kč / 100 g
199 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Glam Black řasenka 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 05 Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 120 Classic Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara False Lash Magnetic Black 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Extensionist Mascara řasenka černá 9.9 ml
312,12 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match sjednocující kompaktní pudr 4N Beige 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 15 Fair 6.8 ml
204,41 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Smoky Eyes Black 10.7 ml
148,60 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 30 Romantic 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Micelární voda 3v1 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 100 Sunkissed Rose 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Big Hair Day Sprej pro svěží objem 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Dvoufázový odličovač očí a rtů 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 03 Moon 5,4ml 5.4 ml
331,48 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska na oživení jasu Sakura 28 g
189,29 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá objemová řasenka pro objem řas 10.5 ml
246,67 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gelová tužka na oči 910 Bold Brown, 1.3 g
10 692,31 Kč / 100 g
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Extatic Black 6.4 ml
373,44 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím 50 ml
27,80 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

