L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (199) Sleva (5)
Značky
Hodnocení
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Forma
Věk
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Vegan (9) Přírodní (2) Bez parafínu (2) Netestované na zvířatech (5) Dermatologicky testováno (1) Bez alkoholu (8) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (10) Bez parfemace (4) Bez silikonu (5) Hydratační (60) Hypoalergenní (5) Na noc (3) Nekomedogenní (6) Ochranný (6) Proti stárnutí (8) Proti vráskám (17) Regenerační (12) Revitalizační (6) Sensitive (5) UV filtr (3) Voděodolné (27) Vyhlazující (18) Zklidňující (7) Vyživující (8)
Velikost balení
Péče o pleť
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Black řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Make-up Infaillible 24h Fresh Wear Foundation 015 Porcelain 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 65 konturovací tyčinka 6 g
2 650,00 Kč / 100 g
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyper Precise Liner oční linka 730 Matte Black 1 ml
1 590,00 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 30 konturovací tyčinka 6 g
2 816,67 Kč / 100 g
169 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me! Korektor 10 Light, 6.8 ml
248,53 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
171 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris čistící micelární voda pro citlivou pleť 400 ml
4,28 Kč / 10 ml
144 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gel pencil 900 Deep Onyx gelová tužka na oči, 1.3 g
11 076,92 Kč / 100 g
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 04 Silk 5.4 ml
312,96 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Intense Black Prodlužující řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Collagen Lifter Šampon pro objem 400 ml
4,23 Kč / 10 ml
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler Hyaluron vyplňující noční krém 50 ml
65,80 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vitamín C+ rozjasňující sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Protection 6 Floral Fresh antiperspirant ve spreji s kompletní ochranou 6v1 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 45+ noční krém 50 ml
47,80 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

