Maqui berry (1 produktů)

Bobule Maqui (čtěte maki) jsou další z řady exotických superpotravin, kterými si můžeme obohatit svůj jídelníček. Rostou na keři Aristotelia chilensis, který najdeme v pralesích jižní Argentiny a Chile. Domorodci a indiáni konzumovali plody Maqui …

 Zobrazit více

Bobule Maqui (čtěte maki) jsou další z řady exotických superpotravin, kterými si můžeme obohatit svůj jídelníček. Rostou na keři Aristotelia chilensis, který najdeme v pralesích jižní Argentiny a Chile. Domorodci a indiáni konzumovali plody Maqui po tisíce let pro jejich pozitivní účinky na sílu a vytrvalost. Jsou největší zásobárnou antioxidantů vůbec. Oproti borůvkám, které jsou naším největším antioxidantem, jich obsahují až 4x tolik. A to už je tedy pořádná porce zdraví. 

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Naturalis. Nejlépe hodnoceným produktem je Naturalis BIO Maqui Berry 100 g.

Maqui berry - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Maqui berry ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Zboží z kategorie Maqui berry jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Maqui berry najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Maqui berry najdete mezi prvními.