Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Užívá se při bolestech v krku, chrapotu, kataru, nachlazení, zánětech …

 Zobrazit více

Užívá se při bolestech v krku, chrapotu, kataru, nachlazení, zánětech sliznic v ústech a dásní. Neo-angin bez cukru tablety působí preventivně u chřipkových infekcí.

Můžete mít v pondělí 2. 10.  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již v pondělí 2. 10. od 11:00
Pilulka Expresem již v pondělí 2. 10. od 09:00
209 Kč
Cena za 1 pastilku: 8,71 Kč
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Nakupujte společně
Neo-angin bez cukru 24 pastilek
+ Rennie Žvýkací tablety 24 ks
338 Kč
Neo-angin bez cukru 24 pastilek
+ ACC ® NEO 100 mg 20 šumivých tablet
328 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 73 zákazníků
Napsat hodnocení
5
70x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Účinnost
90%
Má výhodné balení
80%
Komfort při užívání
90%
Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Na bolest v krku - zvolte neo-angin®

Nachlazení je často doprovázeno bolestí v krku. Škodlivé mikroorganismy (patogeny), které pronikly do sliznic dutiny ústní a krku (infekce) zde spouští zánět způsobující bolest v krku.

Díky unikátnímu složení ze tří účinných látek amylmetakresolu, dichlorobenzy­lalkoholu a levomentolu tzv. TriActive formula pomáhá neo-angin®:

Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Mírnit bolest

Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Potlačovat infekci

Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Léčit zánět

Charakteristika

Bakterie a viry představují nejčastější příčinu bolestí v krku. Při oslabení organismu nachlazením není imunitní systém schopen adekvátní obrany proti těmto škodlivým mikroorganismům (patogenům). Pronikají do sliznic v dutině ústní a v krku (infekce) a množí se zde. Proto je velmi významný antiseptický (dezinfekční) účinek všech tří účinných látek obsažených v neo-anginu®. Při invazi patogenů do sliznic dutiny ústní a krku při nachlazení je odezvou organismu zánět doprovázený typickými projevy bolestí v krku jako je pocit škrábání v krku, zarudnutí, otok v krku a potíže s polykáním.

Neo-angin bez cukru 24 pastilek

Všechny tři účinné látky neo-anginu® (amyl­metakresol, dichlorobenzy­lalkohol i levomentol) blokují látky podporující zánětlivou reakci. To vede ke zmírnění bolesti v krku, ústupu otoku a ke zlepšení polykaní. Účinná složka levomentol mírní bolest v krku působením na tzv. chladové receptory. Působí tedy chladivě na zanícené, horké a bolestivé místo.

Dávkování

Dávkování

 • Dávkování: dospělí a děti starší 6 let užívají jednu pastilku po 2–3 hodinách (ne však více než 6 za 24 hodin)
 • Balení 24 pastilek
 • Bez cukru či antibiotik, vhodné pro diabetiky

Hodnocení zákazníků

Ladislava

Kdykoliv mně začne bolet v krku, přijde jasná volba – Neo-Angin. Spolehlivě pomůže a je bez cukru, tedy i pro mě, diabetika.

Gabriela

Tento produkt používám při nachlazení a vždy mi zatím pomohl.

Ivana

Zabralo okamžitě při prvních náznacích škrábání v krku.

Irena

Pastilky Neo-Angin používám při začínajících zánětech horních i dolních cest dýchacích, je dobré je použít i jako prevenci, když se pohybujete v prostředí s větším množstvím lidí a hrozí možná nákaza.

Klára

Pastilky jsou výborné, oblíbili jsme si je všichni v rodině a hlavně rychle zabírají.

Josef

Opravdu doporučuji, hrdlo hezky zklidní, úleva nastoupí vcelku brzy a i chutná.

neo angin

Bolest v krku - příčiny a projevy

Bolest v krku nejčastěji vzniká v důsledku nachlazení a je způsobena viry nebo bakteriemi pronikajícími do sliznic dýchacího traktu (infekce), kde spouští zánět. Bolest v krku může rovněž doprovázet jiná onemocnění jako je např. zánět mandlí (tonzilitida) nebo zánět hrtanu (laryngitida).

Typický průběh nachlazení

 1. Vysychání oblasti dutiny ústní a krku, pocit škrábání v krku
 2. Osídlení sliznic viry a bakteriemi
 3. Bolest v krku
 4. Zarudnutí a otok v oblasti krku
 5. Angína

Pokud vás bolí v krku při nachlazení, pak vám přípravky jako je neo-angin® mohou pomoci od bolesti v krku, od infekce a zánětu. Tyto účinky lze ještě podpořit několika jednoduchými opatřeními jako je klid na lůžku, dostatečný příjem tekutin apod. Ve složitějších případech – zvláště při bakteriální infekci – může být nutná další léčba, např. antibiotiky. Zde je vhodný neo-angin® do kombinace s ATB jako podpůrný lék. Lékař by měl být vyhledán zvláště při vysoké horečce nebo při zhoršení celkového stavu.

Více o bolesti v krku

Bolest v krku je nejčastějším projevem nachlazení, jež dospělý člověk prodělá několikrát do roka. Nachlazení bývá nejčastější v zimě, kdy je oslabený imunitní systém. Může se ale vyskytnout i v letních teplých měsících např. v důsledku používání klimatizace či při expozici kolísavých teplot. Na počátku nachlazení vysychají sliznice dutiny ústní a krku. Ve zvýšené míře se v nich akumulují viry a bakterie. Nachlazením oslabený imunitní systém se nedokáže adekvátně bránit. Důsledkem je průnik těchto škodlivých mikroogranismů (patogenů) do dutiny ústní a oblasti krku (infekce). Zde se množí a spouští zánět jako obrannou reakci těla. Tuto reakci provází typické projevy jako je zpočátku pocit suchosti v hrdle, následně pocit škrábání, otok a zarudnutí a poté rozvoj bolestivosti a obtíží při polykání.

neo angin

Upozornění

Přípravek neužívejte při alergii na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku a při zánětu hrtanu (projevuje se dráždivým kašlem, chrapotem či ztrátou hlasu), chronickém zánětu hltanu, astmatu, přecitlivělosti (alergie) na silice.

Zkuste také další výrobky značky Neo-angin, které jsou v kategoriích Dýchací soustava, Chřipka a nachlazení a Léky. Produkt ohodnotilo 73 zákazníků a 100 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest v krku.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4008617149637
ZnačkaNeo-angin
SUKL kód0076147
ATCR02AA03
Farmakoterapeutická skupinaKrční léčiva
Velikost balení24 pastilek
Cesta podání  Do dutiny ústní
Forma  Pastilky
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Originální názevNeo-Angin bez cukru tbl.24
Ke staženíPříbalová informace